Sharon Stone işler böyle işliyor dedi ve anlattı: 'Kucağına oturmamı istedi'

Çarpıcı açıklamalarda bulunan Sharon Stone: "Yönetmen kucağına oturmamı istedi, seyirciler hala göğüslerimi görmeyi umuyor."

Sharon Stone işler böyle işliyor dedi ve anlattı: 'Kucağına oturmamı istedi'

Yılların eskitemediği oyunculardan Sharon Stone, yaşadığı tacizi isim vermeden anlattı. Town & Country dergisinin ekim sayısının kapağına konuk olan Sharon Stone, çarpıcı açıklamalarda bulundu ve sinema sektöründe maruz kaldığı cinsel tacizi anlattı:

'Yönetmen sahnede yön bulmam için kucağına oturmamı istedi. Ona kucağına oturmayacağımı söyledim. Beni az kalsın karavana geri gönderecekti. İşler böyle işliyor.'

Dergide aktarılana göre söz konusu olay, aktrisin “para kazanma kabiliyetinin zirvesinde olduğu” bir dönemde gerçekleşti.

33259814-8739857-image-a-1_1600270184730

Sharon Stone, kariyerinde zirveyi Temel İçgüdü 2 (Basic Instinct 2) filmiyle gördü. Yıldız oyuncu bu filmden 13 milyon dolardan fazla para kazanmıştı.

"GÖĞÜSLERİMİ GÖRMEK İSTİYORLAR"

Temel İçgüdü serisiyle bir erotik film ikonuna dönüşen Stone, “İnsanlar hala göğüslerimi görmek istiyor, 62 yaşındayım!” diye konuştu. Pensilvanyalı oyuncu 1990’lı yıllarda nasıl ün kazandığını ise şöyle açıkladı:

"Sanırım insanların gerçekten bir seks sembolüne ihtiyacı vardı. Demek istediğim, öyle seksi olduğumu hiç düşünmemiştim. Temel İçgüdü’yü çektiğimde karanlık tarafımı keşfettim ve onunla arkadaş oldum. Kendi kendimden korkmamalıydım. Bence insanlar bunu seksi buluyor."

gg54-3

Marilyn Monroe’nun kariyeri boyunca neler hissettiğini çok iyi anladığını söyleyen Stone, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu Marilyn Monroe için çok zor olmuştu. Bus Stop ve The Misfits gibi gerçekten önemli filmler çekti. Ama yine de o şey olmaktan kurtulamadı."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Hemcinsim içinde ne kadar pislik insan var ona mı yanayım, yoksa yönetici olmak yerine nefisleri keskin olan ve meta olmaya bayılan kadının haline mi yanayım!
ben görmek isterim şahsen
EDEPSİZLİK TAVAN YAPMIŞ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler