MAGAZİN

Sibel Can'ın müstakbel damadı, Silivri cezaevinde iddialarına yanıt geldi

Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın sevgilisinin Silivri cezaevinde olduğu öne sürülmüş, Hakan Ural'ın çıldırdığı öne sürülmüştü. Gündeme bomba gibi düşen bu iddialara yanıt Hakan Ural'dan geldi.

Sibel Can'ın müstakbel damadı, Silivri cezaevinde iddialarına yanıt geldi

Bugün pek çok basın organı Sibel Can ve Hakan Ural'ın Amerika'da eğitim gören kızları Melisa Ural'ın birlikte olduğu gencin adam yaralamak suçundan Silivri cezaevinde yattığını yazdı. Hatta medyada çıkan haberlerinden ardından Hakan Ural'ın kızı Melisa yüzünden Sibel Can'a ateş püskürdüğü iddia edildi. Söylentilere göre Melisa'nın 2 yıllık sevgilisinin cezaevinde olduğunu öğrenen Hakan Ural, kızına baskı yaparak "Bu ilişkiyi hemen bitireceksin" demişti. Hakan Ural daha sonra eski eşi Sibel Can'ı arayıp, "Bu yazılanlardan benim neden haberim yok. Melisa'yı bir daha gazetelerde görmeyeceğim" diye sert çıkmıştı. Magazin gündeminin sayfalarına bomba gibi düşen bu haberlere açıklık geldi. Aramızda Kalmasın programının sunucularından Salih Keçeci, Hakan Ural'la konuştuğunu söyledikten sonra aralarında geçen diyalogdan bahsetti.

BERABERLİKLERİ ESKİDE KALMIŞ

Salih Keçeci, Hakan Ural'ın iddiaları yalanladığını ve kızı Melisa Ural'ın bahsedilen şahısla bir ilişkisi olmadığını söylediğini aktardı. Diğer sunucuların fotoğrafları sorması üzerine ise basında yer alan fotoğrafların eski olduğunu, ikilinin daha önce bir beraberlik yaşadığını ancak şu anda bir bağlarının olmadığını ifade etti.

SİBEL CAN KİMDİR?

1970 doğumlu olan Sibel Can, 14 yaşındayken gelen teklif üzerine oryantal olarak sahneye çıkmıştır. Babası Engin bey ile beraber yurt içi ve yurt dışında yaptığı turnelerde hem oryantallik hem de solistlik yapan Sibel Can, Nükhet Duru'nun yardımıyla Maksim Gazinosu'nda çıkmaya başlamıştır. 1987 yılında Kervan Plak'tan ilk albümü olan Günah Bizeyi çıkartan sanatçı, bu albümde Orhan Gencebay'ın büyük desteğini görmüş, albümü kısa zamanda satış rekorları kırmıştır. 1997 yılında çıkardığı Bu Devirde isimli dokuzuncu stüdyo albümünde sanatçı çıkış şarkısı olarak sözlerini Serdar Ortaç'ın yazdığı Padişah isimli şarkıyı seçmiş, bu albümle birlikte başarılı bir çıkış gerçekleştirmiştir. 1988 yılında o dönemin popüler isimlerinden olan Hakan Ural ile Zerrin Özer'in evinde gizlice evlenmiş, bu evlillikten daha sonra Engincan ve Melisa adından iki çocuk dünyaya getirmiştir. Hakan Ural'dan sonraki evliliğini Sulhi Aksüt ile yapan şarkıcının ve bu evlilikten de Emir isminde bir erkek çocuğu olmuştur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön