Sierra'nın ölü bulunduğu surda ikinci şok

Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul Cankurtaran'da öldürülen Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu noktaya yakın bir yerde ikinci bir ceset daha bulundu.

Cankurtaran'da vatandaşlar bir ceset olduğunu fark etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, surların içindeki yarı yanmış cesetin üzerinde bulunan ve az hasar görmüş giyside 63 yaşındaki Yusuf Aslan adına düzenlenmiş bir İETT seyahat kartı buldu.

Polisin ilk incelemesinde cesette darp izlerine de rastladığı öğrenildi. Cumhuriyet savcısı ve polisin incelemesinin ardından olay yerindeki ceset kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Adlı Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. (DHA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
ne istanbulmuş be ipini koparan istanbulda
bu haber dikkatimi çekti o bölgede birileri var az çok tahmin e de biliyorum çünkü benimde başıma geldi ben kendimi zor kurtardım uzman cinayet ekibi bile zor çözer bilgime baş vurulursa yardıncı olurum çok iyi, incelenmesi lazım 1 lira için sirkeciden----- avcılar altına kadar sahil şeridine yayılmışlar bu arada esnaf bile çekiniyor.kaldıkları evler gayet iyi orunmalı hepsi piskopatlar insanları tuzağa düşürüyorlar
istanbuldaki tinercilerin varlığı İstanbul halkına tehtit hepsinin yakılması lazım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler