HABER

"Sigara içmeye gidiyorum" dedi! Hastanenin 6. katından atladı

Antalya'da 52 yaşındaki kanser hastası Kemal A., "sigara içmeye gidiyorum" diyerek odasından çıktı. Kemal. A. daha sonra hastanenin 6. katından atlayarak hayatını kaybetti.

"Sigara içmeye gidiyorum" dedi! Hastanenin 6. katından atladı

Antalya’da hastanenin 6. katından atlayan kişi hayatını kaybetti.

MÜDAHALE EDİLDİ AMA KURTARILAMADI

Edinilen bilgiye göre olay, dün gece saat 22.40 sırasında AÜ Hastanesi A Blok’ta meydana geldi. Genel cerrahi bölümünde yatan 52 yaşındaki kanser hastası Kemal A., ‘sigara içmeye gidiyorum’ diyerek odasından çıktı. Daha sonra Kemal A., henüz belirlenemeyen bir nedenle kendini hastane içinde 6. kattan boşluğa bıraktı. Gürültüye giden görevliler yaralı haldeki adamı, aynı hastanenin acil servisine kaldırdı. Kemal A., burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Olay yeri ve polis ekiplerinin incelemesinin ardından Kemal A.’nın cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. (İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Çok acı bir durum, kim bilir hastalığı belki ileri evredeydi. Açı çekmek ,çok zorlu tedavi sürecine katlanmak istemememiş olabilir. Her ne olursa olsun yaşamak her şeye rağmen güzeldir.
Devletimiz üniversite kontenjanlarında kimya bölümüne ağırlık vermeli çünkü geleceğin kimyagerleri petrolde ve ilaç sanayide bizlere çok gelişmiş kapılar açıcaktır.Devletimiz inşaata yada yola yaptığı yatırımı enstitü açarak ilk adımı atmalıdır.Kanser üzerine tüm üniversiteler birleşmeli ortak akıl ile ilaç geliştirilmelidir Kanserin binbir çeşit septomları var.Kanser hastalarının bilgisayar ortamında ileri seviyede veri girişleri yapılmalıdır.Tablo sistem üzerinde kendi verileri karşılaştırmalıdır.Türkiye'de yapılan kanser testi 35.000 lira bu test Abd incelenip Türkiye'ye tekrar gönderiliyor
Bilim bilim bilim aynen katılıyorum
300'e yakın mikrop araştırması yapılıp neticelendirilip tekrar Türkiye'ye gönderiliyor.Bizde neden bu aletler yok.Kanser hastası olan empati yapabilir.El ele verelim bu illet kanser hastalığından kurtulalım.İnsanlığın sonu olmaması için bu kansere bir çare bulmalıyız.Çok genç insanlar bu kanser hastalığından ölüyor.Kanser olan hastaların tüm hastane bilgilerini diğital ortama taşıyıp verileri karşılaştıralım.Hangi kanserin türünde hsngi ilaç iyi geliyor.Adam kanser verdikleri ilaç kemoterapi olmasın.Yada standart ilaç verilmesin.Tüm ilaçları toplanmış veri belirlesin.Yapalım birşeyler artık
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler