Siirtspor Lisesi öğrencileri Bocce’de Türkiye şampiyonu oldu

Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesi, 7-8 Nisan tarihlerinde Antalya Kemer’de düzenlenen Okul Sporları Bocce Genç Kızlar Turnuvasında Türkiye 1’inci oldu.Okul Müdürü Mehmet Şakir Kayaalp, Fas’ta düzenlenecek ISF Uluslar Arası Okul Sporları Dünya Şampiyonasına katılmak hakkı kazanarak, Türkiye’yi temsil edeceklerini aktardı.

Siirtspor Lisesi öğrencileri Bocce’de Türkiye şampiyonu oldu

Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesi, 7-8 Nisan tarihlerinde Antalya Kemer’de düzenlenen Okul Sporları Bocce Genç Kızlar Turnuvasında Türkiye 1’inci oldu.
Okul Müdürü Mehmet Şakir Kayaalp, Fas’ta düzenlenecek ISF Uluslar Arası Okul Sporları Dünya Şampiyonasına katılmak hakkı kazanarak, Türkiye’yi temsil edeceklerini aktardı. Kayaalp, "Daha önce yapılan çeşitli sportif faaliyetlerde büyük başarılar elde ederek Siirt’in yüz akı olan Spor Lisesi, bu başarıyı Bocce’de de gösterdi. Grup müsabakalarında Rize, Van ve Gümüşhane Bocce takımını yenerek bu başarının temelini atan okulumuz, grup müsabakalarında Rize, Van ve Gümüşhane’yi, yarı finalde Artvin’i, finalde de Mersin okul takımını yenerek şampiyon oldu. Büyük başarıya imza atıp bizlere bu sevinci yaşatan öğrencilerimiz Dilçin Oğuz, Neşegül Sevilgen, Rabia Şevval Eryeşil ve Ayşe Saldıran’ı tebrik eder, ayrıca bu başarıda emeği geçen, katkı sağlayan tüm idareci, antrenörlerimize şahsım adına teşekkür ederim" dedi.
Kayaalp, kendilerine destek çıkan Siirt Valisi Ali Fuat Atik’e de teşekkür etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler