Silahlar 'konuştu', çocuklar öldü

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde iki aile arasında çıkan silahlı kavgada, 5 ve 7 yaşındaki iki kardeş hayatını kaybetti.

Silahlar 'konuştu', çocuklar öldü

Viranşehir ilçesi Emiroğlu Mahallesi'nde, iki aile arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

Kısa sürede büyüyen tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Kavga sırasında evde bulunan 7 yaşındaki Emrulah ve 5 yaşındaki kardeşi Veysel K'ye mermi isabet etti.

Yaralanan çocuklar, yakınları tarafından Viranşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İlk müdahalenin ardından Şanlıurfa'daki Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne sevk edilen kardeşler, müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Olaya karıştığı iddiasıyla 4 kişi gözaltına alındı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
yazık günah ya bu duyarsız insanlar böyle oldukça böyle çok haber çıkar kadınların açtığı bayankupon adlı kupon sitesini gördünüzmü gözlerinize inanamayacaksınız kadınlar neler tutturmuş hemen aratıp bakın bayankupon diye
HEP GÜNEYDOĞU ZATEN.....
ACABA NEDEN GÜNEYDOĞU!!! DİYE BİDE KENDİNİZE SORUN
Münevver Karabulut Güneydoğulu Değildi. Gezi Parkında Ölenler Güneydoğulu Değildi. Bırakın artık şu doğu batı muhabbetini iş insanın vicdanında biter.
Birbirinizi öldürün.hep güneydoğu doğu adana.bilinçsizlük kültürsüzlük.
ne alaka kardeş izmirde hiç mii bi kavgada ölenlerii görmedin istanbulda hiç mii pompalı tüfekle dehşet haberi görmedin kardeşinii annesinii gelinini katleden haberler hep nedense bursa izmir edirne bilmem nerelerde çıkıyor..tecavüz olayıı samsun çorum edirnee tokat buralarda çıkıyor kardeş myneti iyi takip etseydin bu yorumu yazmazdın..doğu ve güneydoğuda kavga çıktımı ölü illa olur çünkü her evdee silah var buda devletin suçu toplasın kardeşim silahları ??
Çağlayan: Dalgalanma bize has değil
haberin başlığını görünce "kesin güneydoğu" dedim ve çıktı..allah için ufacık çocuklar kavga ediyo-aileler çatışıyo.....ot meselesi ölüler yaralılar.....arazi kavgası, aşiretler vuruşuyo.......ahmedin hayvan,memedin tarlasına girmiş, yarım kilo sebze yemiş, 3 ölü - 5 yaralı...ayıptır, yazıktır ve GÜNAHTIR....niçin konuşarak anlaşma, birbirini sevip sayma duygularınız böyle körelmiş sizin....yıllar önce o yörenin almanyaya çalışmaya gidenleri, yontulup, adam olup geldiler, ama gitmeyenler hala dağ başı kanunlarıyla hak arama çabasındalar...
Diğer Haberler