HABER

Silahlı çatışma sonrası şaşırtan sözler! "Ne yaptık oğlum MKK mıyız biz?"

Beyoğlu'nda akraba olan iki aile arasında yaşanan ve 2'si kadın 4 kişinin yaralandığı silahlı kavgada polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 2’si kadın 4 şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Sevk esnasında kadın şüphelinin, “Ne yaptık oğlum MKK mıyız biz?” erkek şüphelinin ise, “Şimdi değil, daha büyüğü olduğu zaman çekersin” demesi dikkat çekti.

Silahlı çatışma sonrası şaşırtan sözler! "Ne yaptık oğlum MKK mıyız biz?"

Beyoğlu Hacıahmet Mahallesi Cinderesi Sokak üzerinde önceki gün saat 15.00 sıralarında meydana gelen olayda, aralarında daha önceden tartışma yaşayan akraba iki aile arasında silahlı kavga çıkmıştı. Otomobil ile gelen silahlı kişiler, evlerinin önünde oturan akrabalarıyla kavga etmeye başlamış ardından da iki aile üyeleri birbirine silahlarla ateş etmeye başlamıştı. Kavgada 2'si kadın 4 kişi yaralanmış, saldırganlar Dürdane Ç., Haydar S., Ceylan S. ve Onur Y. Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanmıştı. Çatışma anları ise cep telefonu kamerasına yansımıştı.

AW321485_02

KADIN ŞÜPHELİ: MKK MIYIZ BİZ?

Öte yandan emniyette işlemleri tamamlanan 2’si kadın 4 kişi adliyeye sevk edildi. Sevk esnasında kadın şüphelinin, “Ne yaptık oğlum MKK mıyız biz?” erkek şüphelinin ise, “Şimdi değil, daha büyüğü olduğu zaman çekersin” demesi dikkat çekti.

Mahkemeye çıkartılan 4 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, şüphelilerden Dürdane Ç. ise önceden kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle Bakırköy Cezaevine teslim edildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Teknolojinin en zirve noktada olduğu bir zamanda ne gariptir ki cehaletin,kabalağın,küstahlık, bencillik ve anlayışsızlığında en zirvelerini yaşıyoruz. Şuç makineleri arttı, edepli ve adaplı kibar insanlar çok azaldı. Konuşmalar hep argo. Ens sık kullanılan kelimeler; Lan!,Bilader!,Hop! Şiişt! Ulan! Niyet ve düşünceler; Asmak,kesmek,vurmak, öldürmek, doğramak. Güya eğitim sisteminde de en üst düzeyde teknoloji kullanıldığı halde eğitim sisteminde mi bir sakatlık var? Okullar bir işe yaramıyor mu?
Geri Dön