Şile'de Türk bayrağına saldırı! Ortaya çıkınca hemen harekete geçildi

İstanbul Şile'deki bir güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde yürüyen kişinin bir iş yerinin kapısına asılan Türk bayrağına saldırdığı görüldü. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan anlara ait kareler paylaşıldı.

Şile'de yaşanan saldırı sonrası kaldırımdan geçen bir gencin bayrağı yerden kaldırıp, katladıktan sonra yüksek bir yere koyduğu görülüyor.

DÜKKANIN KAPISINDAN ALDI

Olay, önceki gün saat 03.00 sıralarında Üsküdar Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde üzerindeki bir esnaf, sabah açmaya geldiğinde dükkanın kapısında asılı olan Türk bayrağının yerinde olmadığını fark etti. Esnaf, dikkatli baktığında bayrağın katlanarak üstte bir yere bırakıldığını gördü.

EMNİYET EKİPLERİ HEMEN HAREKETE GEÇTİ

Bunun üzerine güvenlik kamera görüntülerine bakarak, Türk bayrağının bir kişinin saldırısına uğradığını tespit etti. Bidirilmesi üzerine Şile İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olaya ilişkin çalışma başlattı.

KİMLİĞİNİ GÜVENLİK KAMERASI SAYESİNDE BELİRLEDİLER

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Hemen vatandaşlığını iptal edip kapı dışarı atmanız gerekir,bütün malwarlığına da el koymak lazım,bizim ekmeğimizi suyumuzu içip,bizim paramızla bize ihanet edenlerin hepsine aynı işlemi yapmak gerekir,aşşalık pislik,Türk olmadığı kesin,memleket yol geçen hanına döndü zaten,kendi ülkesinden kowulan ne kadar it,kopuk,hırsız,katil,ışitçi varsa Türkiye de,neden aceba,bu işe yaramazları buraya topladıklarına göre vardır onlardan bi beklentileri,mutlaka vardır zamanını bekliyorlar sadece..!!
İnşallah her zaman o şanlı bayrağı katlayıp yüksek bir yere koyacak bir askerimiz olacak...
sadece elbiseleri de soyup soğana çevirip don kilotla sınır dışı edeceksin ne bilet ne para bir daha da içeri almayacaksın ki Türk bayrağına saldıran ellerin kıracaksın ki anlasınlar neymiş bu pislikler tüm parmaklarını tek tek kıracaksın o zaman anlar bu domuzlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler