Silivri'de kediyi kurtarma operasyonunda 'pes' dedirten olay!

Silivri’de bir otelin su borusuna sıkışan kediyi kurtarmak için 5 santimetrelik alçı duvarı kırarak kediye ulaşan itfaiye ekiplerine otelin sahibi olduğunu söyleyen bir kadın, "Bir yavru kedi için otelime zarar verdiniz" diyerek tepki gösterdi.

Olay, dün gece saat 21:00 sıralarında İstanbul Silivri Piri Mehmet Paşa Mahallesinde bulunan bir otelde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otelin su borusunun bulunduğu noktada yavru kedinin sıkıştığını fark eden vatandaşlar durumu Silivri İtfaiyesi'ne bildirdi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yavru kediyi su borularının bulunduğu yerde aramaya başladı. Kedinin sesinin gelmesine rağmen bir türlü kediyi tespit edemeyen itfaiye ekipleri, çareyi su borularının bulunduğu yerde 5 santimetrelik alçı duvarı kırmakta buldu. Bu çalışmalar sonuç verdi ve kediye ulaşıldı. Kedi sıkıştığı yerden kurtarıldı.

Ancak bu olayların sonrasında otelin sahibi olduğunu iddia eden kadın, “Bir yavru kedi için otelime zarar verdiniz” diyerek önce itfaiye ekiplerinin daha sonra kendisine tepki gösteren çevredeki hayvanseverlerin üzerine yürüdü.

5d282905ec10bb16a01e5560

Kadın ile otel sahibi arasındaki laf dalaşı ise kavgaya dönüştü. Kavgayı çevredeki vatandaşlar ayırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından otel sahibinin ifadesini alınmak için karakola götürdü.

Bu sırada çevredeki vatandaşlar kurtarılan kediyi sevgi göstermeleri gözden kaçmadı.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
Otelin sahibi mal sahibi olmuş ama insanlıktan nasibini alamamış. Görende oteli başına yıktılar zanneder.
la gardas siz sakamisiniz... kediyi kurtardilar bozduklari yeri yapsinlar... mesele kalmaz... yikmak kolay... tamam kediyi kurtardilar eyvallah ama bozduklari yeride yapsinlar bir zahmet... kadin da hakli...
Otelin de sen de yerin dibine bat.
adam haklı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler