HABER

Silivri'de hastane yanındaki tarlada çıkan yangın paniğe neden oldu

Silivri'de hastane yanındaki tarlada çıkan yangın paniğe neden oldu

SİLİVRİ'de  özel bir hastanenin yanında bulunan tarla yandı.

Alparslan ERMİŞ / İSTANBUL, (DHA) SİLİVRİ'de özel bir hastanenin yanında bulunan tarla yandı. Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangının söndürme çalışmalarına hastane çalışanları da destek verdi. Hastanede bulunan hastalar ve personel ise panik yaşadı.
Silivri'de bir tarlada yangın çıktı. Olay, saat 11.00 sıralarında Mimarsinan Mahallesi E-5 yan yolu Edirne istikametinde meydana geldi. Henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın kısa sürede geniş bir alana yayıldı. Yangını söndürme çalışmalarına çok sayıda itfaiye ekibi katıldı. Özel otomobillerin yanma tehlikesi geçirdiği yangına, tarlanın yanında bulunan özel hastanenin çalışanları da yangın tüpleriyle müdahale etti. Olay sırasında hastane içerisinde de panik yaşandı. Yaklaşık 1 saat süren çalışma sonrasında yangın kontrol altına alındı.

(FOTOĞRAF)

Silivri'de hastane yanındaki tarlada çıkan yangın paniğe neden olduSilivri'de hastane yanındaki tarlada çıkan yangın paniğe neden olduSilivri'de hastane yanındaki tarlada çıkan yangın paniğe neden olduSilivri'de hastane yanındaki tarlada çıkan yangın paniğe neden oldu

Geri Dön