Silopi’de parke taşı döşeme ihalesi yapıldı

Şırnak’ın Silopi belediyesince ilçe merkezimizde 50 bin metrekare parke taşı döşeme işlerinin yapılması için ihale yapıldı.Silopi Belediye binasındaki konferans salonunda düzenlenen ihaleye çok sayıda şirket yetkilisi katılım gösterdi.

Silopi’de parke taşı döşeme ihalesi yapıldı

Şırnak’ın Silopi belediyesince ilçe merkezimizde 50 bin metrekare parke taşı döşeme işlerinin yapılması için ihale yapıldı.
Silopi Belediye binasındaki konferans salonunda düzenlenen ihaleye çok sayıda şirket yetkilisi katılım gösterdi. İlçe merkezin de alt yapı çalışmaların sona ermesinden sonra sokak aralarına 50 bin metrekare kilitli parke taşı döşeme işlerinin yapılması için ihale yapıldı. İhaleye katılım gösteren şirket yetkilileri, belediye ihale komisyonuna teklif dosyalarını sundu. Kameralar eşliğinde açılan dosyalar da verilen teklifler okunduktan sonra ihale oturumu sona erdi. İlçe merkezinde döşenecek 50 bin metrekare kilitli parke taşı döşeme işleri için, ihale sonucu kısa süre de açıklanarak, resmi web sayfası ile sosyal medya hesaplarında duyurulacak.

Silopi’de parke taşı döşeme ihalesi yapıldı

Silopi’de parke taşı döşeme ihalesi yapıldı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
yav bu akp lilerin daş döşemekten kaldırım taşı döşemekten başka bildiği bir şey yok mu....
Diğer Haberler