Simitçiler Odası’ndan simitli ziyaret

Bursa Simitçiler ve Unlu Mamûl İmalatçıları Odası yöneticileri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.Başkan Mustafa Dündar, geçtiğimiz günlerde yapılan Simitçiler ve Unlu Mamül İmalatçıları Odası genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Erdal Pınar ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Simitçiler Odası’ndan simitli ziyaret

Bursa Simitçiler ve Unlu Mamûl İmalatçıları Odası yöneticileri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.
Başkan Mustafa Dündar, geçtiğimiz günlerde yapılan Simitçiler ve Unlu Mamül İmalatçıları Odası genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Erdal Pınar ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Bir sepet simit ile kendisini ziyaret eden Erdal Pınar ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Dündar, görevlerinde başarılar diledi.
Hamur işini herkesin yapamayacağını ifade eden Dündar, “Gıda sektöründe her zaman aynı kıvamı tutturmak kolay bir iş değil. Ustalık gerektiren bir iş. Simit, zengin fakir herkesin yediği bir gıda. Bu lezzetli ürüne herkes rahatlıkla ulaşabiliyor. Sürekli farklı ürün ve lezzetlerin ortaya çıktığı günümüzde simidin her zaman vatandaş tarafından kabul görmesi sizlerin el emeğinizin karşılığıdır. Allah işinizde kolaylıklar versin. Hijyen en önemli konu. Sizlerin hijyen kurallarına uyarak üretim yaptığınızı biliyoruz. Lezzeti, kokusu ve rengi ile Bursa simidi kendini hemen belli ediyor. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.
Oda Başkanı Erdal Pınar da, “Osmangazi Belediyesi her zaman yanımızda oldu. Simit arabalarının değişmesi ve hijyen eğitimleri gibi çalışmalarda belediyemizden çok destek gördük. Bursa Simitçiler ve Unlu Mamûl İmalatçıları Odası olarak sorumluluğumuz daha da arttı. Kayıt dışı üretimin önüne geçmek için ciddi bir çalışma yürütüyoruz. Bursa’da hijyen kurallarına uyan, ruhsatlı imalathanelerin üretim yapması adına çalışıyoruz” diye konuştu.

Simitçiler Odası’ndan simitli ziyaret

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler