HABER

Sirk kaplanları bakıcıyı parçaladı

Almanya'da kaplan terbiyecisi, gösteriye çıktığı 3 Bengal kaplanının saldırısına uğradı. Bir eli kopan adamı güvenlik görevlileri zor kurtardı.

Almanya'nın Hamburg kentinde önceki akşam düzenlenen bir sirk gösterisi, korku filmine dönüştü. Tierpark Hagenbeck hayvanat bahçesinde gösteriye çıkan hayvan terbiyecisi Christian Walliser, tökezleyip yere düşünce 3 Bengal kaplanının saldırısına uğradı. Kaplanlar, güvenlik görevlilerinin araya girmesi sayesinde güçlükle uzaklaştırıldı. 28 yaşındaki Walliser'in, başından ve göğsünden yaralandığı, bir elinin de koptuğu belirtildi.

OYNARKEN ISIRMIŞLAR!

Her gün saatlerce birlikte olduğu kaplanların saldırısıyla ağır biçimde yaralanan Walliser'e ilk müdahale seyircilerin arasında bulunan bir doktor tarafından yapıldı. Ambulansın gelmesiyle hastaneye kaldırılan Walliser'in kafatasında zedelenme meydana geldiği belirtildi. Gözlerinin önünde gerçekleşen dehşet verici olayın ardından 170 seyirci şoka girdi. Sirk yetkilileri, kaplanların "oynamak" niyetiyle ısırdıklarını açıkladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön