HABER

Şişli Belediyesi'nde 'Sarıgül' operasyonu

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'ün yetkilerini geri aldı.

Şişli Belediyesi'nde 'Sarıgül' operasyonu

CHP'li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, belediye içindeki operasyonlarına bugün de devam etti. Dün 21 birimin müdürünü görevden alan İnönü, bugün ise radikal bir karara imza attı.

SARIGÜL'ÜN YETKİLERİ ALINDI

CHP'ye yakınlığıyla bilinen haber sitesi gercekgundem.com'un haberine göre Hayri İnönü, Mustafa Sarıgül'ün oğlu Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün yetkilerini elinden aldı.

SARIGÜL'E BAĞLI BİRİM KALMADI

Emir Sarıgül'e bağlı 6 şube müdürlüğü vardı. İnönü, Sarıgül'e bağlı olan 6 birimi kendisine bağladı. Emir Sarıgül ise belediye başkan yardımcısı görevine devam ediyor ama kendisine bağlı hiçbir birim bulunmuyor. İnönü'nün diğer belediye başkan yardımcılarını da görevden alacağı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
eeeeee selanık artıkları nıye sus tunuz yorumlar nerde hırsız tayyıp felan hırsızı bu mıllet ıyı bılır osmanlıyı calanı muslumanların parasını calıp banka bır gunde mılletın dılını calanı ıyı bılır vede asla onlara ıktıdar vermez selanık artıklarına
sen nerenin artığısın
Selanik artığı mı? Selanik bir zamanlar senin sevdiğin Osmanlı'nın toprağı değil miydi? Niye hor gördün? Beğenemedin mi? Sen ne artığısın, Osmanlı mı?
imza şam şeytanı v e ali babanın 41 ci haramisi
ya bir git osmanlı da okuma yazma oranına bir bak birde türkiye cumhuriyetine ve sevr antlaşmasını kimin imzaladığına kimin kendi sağlığı için ülkeyi sattığını kimin ise karşı çıkıp savastığına ve o zaman kurulan bankaların niye kurulduğuna daha anlatırım ama uzun süre açıp oku
baksennn kim baskan yardımcısı yapmış onu babadan oğula hanedanlık
babadan oğla krallık böyle birşey işte.
Geri Dön