HABER

Şişli’de kadınların mama kavgası kamerada

Şişli’de sokak hayvanlarının mamasını çöpe atan kadın ile hayvanları besleyen kadın tartıştı. Kadının mamaları çöpe attığı anlar ile tartışma anları kameralara yansıdı.

Şişli Feriköy’de meydana gelen olayda bir binaya yaşayan Meryem Y., evine “pire” bastığını iddia ederek sokak hayvanlarının beslenmesi için konulan mamaları, kaplarıyla beraber tek tek çöpe attı. Kadının bu hareketini gören binada oturan ve sokak hayvanlarını besleyen başka kadın duruma tepki gösterdi.

AW086069_02

Sokaktaki kadınla tartışan binadaki kadın, mamaları çöpe atamayacağını ve yasa gereği sokak hayvanlarının beslenme hakkının olduğunu hatırlattı. Ancak uyarılara aldırış etmeyen kadın tüm mamaları çöpe attıktan sonra eldivenlerini de çöpe attı. Binadaki kadına, evindeki kediden pire bulaşıyor iddiasında bulunan kadın ardından sokaktan ayrıldı. Yaşananlar kameralara yansıdı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Çöpe atmak kesinlikle yanlış bir davranış fakat videoyu çeken kadını tanıyan birisi olarak acaba aşağıdaki kadına ne yaptı da bu kadar çıldırttı diye sorguluyorum. Videoyu çekeni bütün mahalle tanıyor ve kendisinden yaka silkiyor. Kavga etmediği sataşmadığı kimse kalmadı.Kediler konusunda saplantılı. Aklına estikçe hayvanseverleri ve belediyeyi toplayıp mahalleye getiriyor. Gelenler de mahalleliyi dinleyince hak vererek geri gidiyor. Bu kadını tek taraflı dinlediğinizde mahallede kedi kesme ayini falan yapılıyor sanabilirisiniz ama bir de mahalle sakinlerinden dinleyin.
@eda_d_1930 ne yapabilir kedi beslemekten ve hayvanları korumaktan başka. siz yanlı ve taraflısınız.
iyi yapmış çöpe atmakla. her yer pislik içinde bu mamalar yüzünden
Bu çekimi yapan kedisever kadını oturduğu semtteki bütün insanlar tanıyor. Mamayı çöpe atmak yanlış ama kesin kadını canından bezdirmiştir. Mahallede kavgalı olmadığı insan sayısı çok azdır. Özellikle defalarca kibar bir dille uyarılmasına rağmen bodrum katlarda oturanların camlarının önüne mama bırakmaya devam ediyor. Aklına estikçe hayvanseverleri veya belediye ekiplerini toplayıp geliyor. Mahallede huzur bırakmadı. habire olay çıkarıyor. Yaklaşımı okadar çirkin ki mahalledeki herkesi hayvan düşmanı gibi lanse ediyor. Lütfen tek taraflı haber yapılmasın. kimse hayvan düşmanı değil.
Geri Dön