Sivas'ta korkutan görüntü!

Sivas'ın İmranlı ilçesindeki Kızıldağ'dan doğan ve Karadeniz'e dökülen Kızılırmak'ın Karşıyaka Mahallesi'ndeki kısmında balık ölümleri meydana geldi.

Ardı arkası kesilmeyen ölümler vatandaşları tedirgin etti. Uzmanlardan konu ile ilgili bir açıklama gelmezken bölgede yaşayanlar balık ölümlerinin yağışların az olmasından kaynaklandığını düşünüyor.

Balıklar bir bir ölüyor!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
30 yıl sonra Türkiyenin en büyük sorunu ekonomi veya terör değil, açlık olacak.
orada yapılan hes'ten kaynaklanan bir ölümdür!canlı yaşamın devamı için ırmak havzasına dökülmesi zorunlu olan su miktarı,daha fazla kâr amaçlayan firma tarafından kullanılmakta ve osijensiz kalan balıklar ölmektedir!yasadan umut yoktur tek çare beddua etmektir...!o canlıların ahında boğulun!
Balıklar arılar kuşlar ölüyorsa sıra insanlara da gelecek demektir...
30 cm suyun dibi gorunmuyor pislikten neyi koysan ölür orada zaten butun kanalizasyonu baglamislardir oraya sudan cok bok vardir derede balik nasil yaşasin
Sivas merkezde kızılırmak boyunda bulunan ve kızılkavraz istikametine doğru onlarca hayvan çiftliği bulunmakta ve bunların bir çoğu ahırların giderini Kızılırmak nehrine akıtmaktadır. Önce bunlar DENETLENEREK nehrin yaşama döndürülmesi gerekmektedir.
boklu suyu dereye dökerseniz olacağı bu bide tabi aç gözlüler var parmak kadar balığı tutup kendine avcı diyen cahiller
İçinizde öyle büyük ahlaksızlıklara imza atıp ahlar alanlar var ki... Suyu bulabildiğinize şükredin.
Ne bulursanız atın ag denizlere ırmaklara sonra vay niye balıklar öldü.Sen bok içinde yüz ne kadar yaşıcan bakalım.
turistler kutu icinde hastalik tasiyorlar sebeb o
anadoluda bitti gidecek yerde yok
uzmanlardan açıklama gelmezken... diye devam etmişsin habere çok güldüm. Göldeki balık için, akan su için tetkik yapan mı var. O bilirkişidir.
her sene gideriz imranlıya Kızılırmağın ilk defa bu kadar kirli olduğunu gördüm Allah ından bulsunlar çok yazık :(
tamam işte ülkenin içine ettiniz aferin sonunda cennet ülkemizi cehenneme cevirdiniz eserinizle övünürsünüz artık ülke pisliklerle doldu olacağı buydu zaten
herkes elini taşın altına sokmalı,bodrum amatör balıkçılar derneği olarak (BORABDER)GEÇEN HAFTA 35 BİN LEVREK YAVRUSU BIRAKTIK DENİZE
Diğer Haberler