HABER

Sivil polisten 'Polis isterim' diye taksiciye: Biz neyiz biz

Sivil polislerin kelepçe takmaya çalıştığı sırada taksici, "Polis gelsin takarsınız kelepçeyi" dedi. Bunan sinirlenen sivil polislerden biri "Biz neyiz biz polis değil miyiz" diye bağırdı. Yaşanan arbede sonunda kelepçe takılan taksici gözaltına alındı. Taksici ile polis arasındaki tartışmanın denetim sırasında çıktığı, ceza yazılmak istenen taksicinin sivil trafik polislerine tepki gösterdiği öğrenildi.

Taksim Dolapdere Caddesi üzerinde dün öğleden sonra denetim yapan sivil trafik polisleri bir taksiyi durdurarak ceza yazmak istedi. Haksız ceza yazıldığını savunan taksici polislerle tartıştı.

Tartışma sırasında polisler ve taksici arasında itişmeler yaşandı. Bunun üzerine sivil trafik polisleri kendilerine mukavemet ettiği gerekçesi ile taksiciye kelepçe takarak gözaltına almak istedi. Polise direnen taksiciyi zapt etmek mümkün olmadı. Takviye gelen polislerin de araya girmesine rağmen taksici bir türlü sakinleştirilemedi. Sivil polislerin kelepçe takmaya çalıştığı sırada taksici "Polis gelsin takarsınız kelepçeyi" dedi. Buna sinirlenen sivil polislerden biri "Biz neyiz biz polis değil miyiz" diye bağırdı.

Yaşanan arbede sonunda kelepçe takılan taksici gözaltına alındı. Taksi de çekiciye alınarak otoparka çekildi. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
BAZEN TAKSİYE BİNMEYE KORKTUĞUM TİPLER OLUYO, OKULU OLMALI BU MESLEĞİN.
polis değil soytarı nerden bilecem polis oldugunu
her polisim diyenin yanında gitsen işimiz var ... kimlik denen bir şey var göster haklıyken haksız duruma düşüyorsun suçlu da olsa insan gibi davranacaksın
Geri Dön