Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanı: Ferhat tetiği çekti! (Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle)

Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de ekrana gelen Siyah Beyaz Aşk dizisinin başrollerinde Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol oynuyor. Siyah Beyaz Aşk son bölümde Ferhat, Namık'ın peşini bırakmamış, izini sürmeye devam etmiştir. Sonunda onunla karşı karşıya gelir. Fakat bu yüzleşme ile acı gerçeği öğrenir. Aslı'nın durdurma çabaları işe yaramayan Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanında Ferhat tetiği çekiyor. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı...

Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanı: Ferhat tetiği çekti! (Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle)

Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanı Kanal D tarafından yayınlandı. Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'un başrolünde oynadığı Siyah Beyaz Aşk son bölümde Ferhat, acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalmıştı. Berber Necdet Aslan'ı öldürenin Namık olduğunu öğrenen Ferhat, her yerde onu aramaktadır. Daha sonra Namık, Ferhat'ın ayağına kadar gelir. Bu yüzleşme ile Ferhat, babasının Namık Emirhan olduğunu öğrenir. Bu gerçek karşısında ne yapacağını bilemeyen Ferhat, Aslı'nın engellemesine rağmen tetiği çeker. Sonrasında ise Aslı'yı ve herkesi geride bırakıp kaçma istiyor. Aslı ise Ferhat'ın bırakmak niyetinde değildir. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı...

SİYAH BEYAZ AŞK 31 YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Siyah Beyaz Aşk 31. Bölüm Fragmanı yayında! Ferhat ile Namık Emirhan'ın yüzleşmesinde silahlar çekiliyor; Aslı, Ferhat'ın peşini bırakmıyor!

Ferhat ile Namık Emirhan'ın yüzleşmesinde, gizli gerçekler ortaya çıkar. Ferhat, babası Necdet'in katili olarak bildiği Namık Emirhan'dan intikam almak isterken, onun oğlu olduğunu öğrenir. Bu gerçek, Ferhat'ı yerle yeksan eder ve yıllardır büyük bir yalanın içine sıkışıp kaldığını fark eder. Ferhat, geçmişin intikamını almak için silahını çeker ve ateşler.

Aslı, silah sesini duyar ve ormana gelir. Ferhat'ı engellemeye çalışsa da Aslı'yı zor bir sınav beklemektedir. Ferhat, Aslı'ya kendisinin umutsuz bir vaka olduğunu söylese de Aslı'nın ondan vazgeçmeye niyeti yoktur. Ferhat'ı bir başına bırakmayan Aslı, onu yaralarından tanıdığını bir kez daha hatırlatır.

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferhat, polislerin elinden kurtulmayı başaran Namık’ın peşine düşer. Tek amacı polislerden önce Namık’ı bulup, Necdet’in intikamını almaktır. Bu uğurda etrafında ne varsa yakıp yıkmaktan çekinmeyecektir. Aslı ise Ferhat’ın geri dönüşü olmayan bir hata yapmaması için elinden geleni yapacaktır. Bu yolda Ferhat’ı Namık’tan uzak tutmak için Aslı’nın yapacakları ikilinin aşkı arasında yeni engellerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Aslı, Ferhat’ın öfkesini aşkları ile dizginlemeyi başarabilecek midir?

Siyah Beyaz Aşk son bölümü izle

Namık polislerin elinden kaçmayı başardıktan sonra kaçak hayatı yaşamaya başlar. Ferhat, her yerde kendisini ararken, Namık da Ferhat’tan kolay kolay vazgeçmeyeceğini gösterecektir. Namık’ın Ferhat’ı tekrar kendi tarafına çekebilmek için tercih ettiği yol ne olacaktır?

Gülsüm, kendilerini yıllarca Namık’a mahkûm edenin Ferhat olduğunu düşündüğü için abisine karşı öfkelidir. Yeter ise yıllardır sakladığı gerçeğin ortaya çıkışı ile evlatlarını kaybetmenin eşiğine gelecektir. Tüm yaşananlara rağmen Yeter’in çocuklarını ve ailesini bir arada tutması mümkün olabilecek midir?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler