Siyah minibüslü özel belediye timi

Amasya Belediyesi, halkın belediyeden beklentilerinin tespit edilip çözülmesi amacıyla kısa adı ‘TİM’ olan Toplumsal İletişim Masası birimi oluşturdu.Üzerinde belediye başkanının fotoğrafı ile ‘TİM’ yazılı logonun yer aldığı tıpkı özel tim araçlarına benzeyen siyah renkteki minibüs sokak sokak dolaşıyor.

Amasya Belediyesi, halkın belediyeden beklentilerinin tespit edilip çözülmesi amacıyla kısa adı ‘TİM’ olan Toplumsal İletişim Masası birimi oluşturdu.
Üzerinde belediye başkanının fotoğrafı ile ‘TİM’ yazılı logonun yer aldığı tıpkı özel tim araçlarına benzeyen siyah renkteki minibüs sokak sokak dolaşıyor. Minibüsü ilk defa gören vatandaşlar, meraklı gözlerle takip ettikleri aracın içinden inenlerin belediye personeli olduğunu öğrenince duruma şaşırıyor.

TİM’den iş isteyen bile var
Kirazlıdere Mahallesi’ne giden ‘TİM’ ekibinin belediye çalışmalarına ilişkin sorular yönelttiği vatandaşların çoğu Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in uygulamalarından memnun olduklarını anlatırken, Nefise Bülbül ise ekiptekilerden çalıştığı iş yerinden yeni ayrılan oğlu ile kızına iş istedi.
Başkan Özdemir, bir aydır hizmet veren 6 kişilik ekibin aldığı notların titizlikle değerlendirilip çözümü için ilgili birim ve kuruluşlarla temasa geçildiğini anlattı. Özdemir, ekibin kullandığı aracın renginin farklı bir sebebinin olmayıp sadece sokağa özel bir ekibin geldiğinin anlaşılması için tercih edildiğini söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler