Siyahi genç, Bill Clinton'un babası olduğunu iddia etti

Demokratların adayı Hillary Clinton'un eşi eski ABD Başkan Bill Clinton'un oğlu olduğunu iddia eden siyahi genç, DNA testi yapılmasını istedi

Siyahi genç, Bill Clinton'un babası olduğunu iddia etti

Eski ABD başkanlarından Bill Clinton’un oğlu olduğunu iddia eden siyahi genç Danney Williams, DNA testi yapılmasını talep etti.

ABD’de yapılacak başkanlık seçimlerine bir haftadan az bir süre kala, Demokratların adayı Hillary Clinton’un üvey oğlu olduğunu iddia eden Williams, Washington’daki Ulusal Basın Kulübünde basın toplantısı düzenledi.

Williams, “Ben Bill Clinton’un oğluyum. Hillary benim üvey annem ve Chelsea benim kardeşim” sözleriyle kendisini tanıtarak, iddialarının kanıtlanması için DNA testi yapılması çağrısında bulundu.

ABD’nin Arkansas eyaletinde yaşayan genç, iddiasının yeni olmadığını ve 1990 yılından beri bunların ispatı için uğraştığını belirtti.

Bill Clinton’un oğlu olduğunu, uyuşturucu bağımlısı annesini küçük yaşta kaybettiğini ileri süren Genç, Clinton ailesinin kendisiyle irtibata geçmesini istedi.

"Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump tarafından finanse edilip edilmediği" sorusuna tepki gösteren genç, avukat masrafları da dahil olmak üzere bütün harcamaları karşıladığını ve mücadelesinin başkanlık seçimleriyle alakası olmadığını söyledi.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
:)) bunlar ne entrikalar böyle , seks skandalları bilmem o ne yapmış bu ne yapmış, abd ye başkan seçeceksiniz, geçmişinde hiç seks yapmamış birini bekliyorsanız vatikandan bi rahip seçin onu koyun oraya :)
@sonkonser Vatikandaki rahipler daha tehlikeli içlerinde çocuklara tecavüz edenler,erkek çocuklarını istismar edenler olduğu ile ilgili haberle çıkmıştı. Medyayı kontrol edenler bu haberleri ve olayı örtbas etti.
@sonkonser anlamıyor musun o başkan adayının değil eşinin oğlu imiş
@ebleksin katılıyorum söylediklerine, ama ordaki rahip kelimesi bir hiciv di zaten , yoksa bunların alayı fason
@sonkonser vatikandakilerin çoğu fordçu zaten
@saturn53 eşi seçimleri giriyor diye olmasın ? haberin varmı bilmiyorum ama abd de seçim yapılacak anlamıyor musun ? :)
@sonkonser o rahiplerin filmleri bile var pedofili (çocuk istismarı) konulu.
ulan dünyanın fireni patlamış.
Donald Trump kesenin ağzını açtı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler