Siyasette hareketli saatler! Mansur Yavaş resmen açıkladı: Kılıçdaroğlu'ndan randevu talep ettim

Adı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçen Mansur Yavaş, "Kemal Kılıçdaroğlu'ndan randevu talep ettim, yanıt bekliyorum" dedi.

Siyasette hareketli saatler! Mansur Yavaş resmen açıkladı: Kılıçdaroğlu'ndan randevu talep ettim

Adı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçen Mansur Yavaş'tan flaş açıklama geldi: Sayın Kılıçdaroğlu'dan randevu talep ettim, yanıt bekliyorum.

KILIÇDAROĞLU'NDAN YANIT BEKLİYOR

Habertürk TV'ye konuşan Yavaş, yerel seçimlerle ilgili olarak aday olup olmayacağı tartışmalarına noktayı koydu. Yavaş, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu arayarak randevu talep ettiğini ve yanıt beklediğini söyledi.

"AKŞENER GÖRÜŞMESİNDEN SONRA MANSUR YAVAŞ'LA BİR ARAYA GELİNECEK"

Ömer Topsakal sıcak gelişmeyle ilgili olarak şu bilgileri verdi:

Mansur Yavaş CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'dan bir randevu talep ettiğini belirtti ama şu ana kendisine resmi bir dönüşün olmadığını söyledi. Bu görüşmenin kısa sürede gerçekleşmesini bekliyoruz. CHP'de en merak edilen iller şüphesiz İYİ Parti ile işbirliğinin gerçekleşeceği yerler. Bunların başında Ankara geliyor ki, basın basın yayın kuruluşlarına haberler yansımıştı. Mansur Yavaş'ın İYİ Parti'den aday olmak gibi bir seçeneği reddettiğini Bu kapsamda da İYİ Parti'nin kendisine CHP'den aday olması halinde destek vereceğini ilettiğini dillendirilmişti. Mansur Yavaş'ın CHP adaylığına daha sıcak baktığı belirtilmişti. Şu ana kadar Mansur Yavaş'a CHP'den bir resmi dönüş yok ama özellikle Kılıçdaroğlu'nun İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ile yapacağı görüşme de merakla bekleniyor. Öyle zannediyorum ki o görüşme de Kılıçdaroğlu'nun KKTC ziyaretini tamamladıktan sonra Cumartesi akşamı Akşener'le biraraya gelmesi muhtemel gözüküyor. Bu çerçevede Kılıçdaroğlu'nun Mansur Yavaş'la yapacağı görüşmenin Akşener'le biraraya geldikten sonra şekillendirilmesi bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
BU ADAMI DA ÇOK HAVALI GÖSTERDİLER OY MOY BENDEN ÇIKMAZ BU BÖYLE BİLİNE
İst veya Ankara için Mansur şart..
yahu bu adam da ne kadar taktı bu başkanlık işine,,,nasıl Milliyetçi imiş,,demek ki sahtekar,,,bütün Milliyetçileri kandırmış,,senin ne işin var chphdpkk da,,,,,kimin uşağısın,,bulunmaz hint kumaşımısın,,ne yapmışın ki,,,
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler