Skandal görüntüler! İsrail kanalı: Askerler Filistinli gence eğlence için ateş ettiler

Kudüs’ün kuzeydoğusundaki kontrol noktasında, İsrail askerlerinin silahsız bir Filistinli gence ateş ederek yaraladığı anın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. İsrail medyası ise söz konusu olayı, ‘Eğlence için ateş ettiler’ başlığı ile duyurdu.

Kudüs’ün kuzeydoğusundaki al-Zaeem kontrol noktasında, İsrailli askerler Filistinli silahsız bir gence ateş açtı. İsrail’in TV kanalı 13News, söz konusu olayı ‘Eğlence için ateş ettiler’ başlığı ile duyurdu.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, İsrail askerlerinin Filistinli silahsız gence bağırdığı, gencin ise ellerini havaya kaldırarak askerlerden uzaklaştığı görüldü.

Genç uzaklaştığı sırada arkasından ateş eden İsrail askerleri, sırtından vurarak yaraladı. O sırada gencin acıyla bağırdığı duyuldu.

Öte yandan, olayın yaklaşık 1,5 yıl önce yaşandığı, ancak görüntülerin yeni ortaya çıktığı belirtildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
allah belanı versin israil
turkiye de olsa dunya ayağa kalkar , ALLAH kahretsin sizi
bir de gülüyor kansızlar. bu yahudilerin kadınıda erkeğide aynı vicdansızlar eğlenceymiş. Müslüman alemi uyuyor müslüman alemi sahte liderlerle avutuluyor yazıklar bizlere mazlum kanı dökülürken kimsenin sesini çıkaramayışı lanet bir düzende yaşadığımız kanıtıdır. oy veriyoruz ya hani bir kere daha düşünün kime niye niçin savunuyoruz bu düzeni. Türküm, ama öncelik müslümanım demekte Müslümanlık yerinin Türklüğüde bırakmadı maalesef , ülke giderek batı hayranlığı ve cehalet içinde liderler birilerinin ayak takımı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler