Skandal! Öğrencisine cinsel ilişki ve uyuşturucu öğretti

ABD’de 26 yaşındaki evli ortaokul öğretmenin, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkisi olduğu ortaya çıkı. Öğretmenin çocukla ilişkiye girdiği ve ona uyuşturucu aldığı iddia edildi.

Skandal! Öğrencisine cinsel ilişki ve uyuşturucu öğretti

Florida'da yaşayan 26 yaşındaki ortaokul öğretmeni Stephanie Peterson önceki gün tutuklandı. Polis genç öğretmenin Kasım ayından beri 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişki yaşadığını bildirdi.

Öğrencinin ifadesinde, çıplak fotoğraflar gönderen fen bilgisi öğretmeninin onunla cinsel ilişkiye girdiği bilgisi yer aldı. Çocuk ayrıca öğretmeninin kendisin uyuşturucuyu nasıl içmesi gerektiğini anlattığını itiraf etti. Öğrencinin bu ilişki yüzünden derslerinden geri kaldığını ifade ettiği belirtildi.

ogretmen

Bu hafta Pazartesi günü görevinden istifa eden öğretmen, dün polis tarafından tutuklandı. 25 bin dolar kefaletle serbest kalabileceği belirtilen Stephanie Peterson'un 2015'ten beri evli olduğu ortaya çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
öğretmene bak. bize denk gelmez.
güldürdün kardeş ????
böyle güzel bir öğretmenim olmadı ..
Bırak uyuşturucuyu zehir verse içerim gıkım çıkmaz :) Milletteki lükse bak.
Türkiyem her gün bu ve buna benzer skandallar ile güne uyanıyor sen ve diğer senin gibi düşünen patates beyinliler nasıl oluyor da böyle sapıkça görüşlerinizi beyan edebiliyorsunuz #insanlik ölmüş#
Diğer Haberler