HABER

Skoda Kamiq Türkiye'de! İşte Skoda Kamiq'in Türkiye fiyatı

Skoda, Skoda Kamiq'i Türkiye'ye getirdi. Skoda'nın yeni nesil B sınıfı SUV modeli, dikkat çeken özelliklerinin dışında dikkat çeken de bir fiyata sahip. Peki Skoda Kamiq fiyatı ne kadar? Skoda Kamiq özellikleri neler? Gelin bu soruların cevabını birlikte verelim.

Skoda sadece klasikleşmiş binek otomobil üretiminde yer almıyor. Skoda bir süredir B SUV ve C SUV sınıfında otomobiller de üretmeye başladı. Bu otomobillerden biri C SUV sınıfında yer alan Skoda Karoq iken, bir diğeri de B SUV olan Skoda Kamiq. Skoda Kamiq incelememiz için buraya tıklayarak otomobil hakkındaki merak edilenlere daha detaylı yanıtlar alabilirsiniz. Ancak biz bu haberimizde onun Türkiye serüveninden bahsedeceğiz.

Skoda Kamiq resmi olarak görücüye çıkmasının ve üzerindeki örtünün kaldırılmasının ardından yurt dışında, ana vatanı Çekya olmak üzere birçok ülkede satış macerası yaşadı. Bu uluslararası satış maceralarından sonra Skoda Kamiq, sıradaki durağına geldi. Yerden yüksek otomobil Skoda Kamiq'in sıradaki durağı ise Türkiye oldu.

Skoda Kamiq sonunda Türkiye'de! İşte Skoda Kamiq'in Türkiye fiyatı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Elli bin tl lik araba bizim ülkede ikiyüz bin tl.
özel fiyata bak.. memlekette artık araba alma imkanı kalmadı.. sadece parası olanlar arabaya binecek.. ha bir de kendisinin veya tanıdığının %90 üzeri raporu olanlar.. biz ise kötü arabalarla devam.. bizi düşünen yok nasılsa.. derdimizi söylesek bak kötü de olsa bi arabaya biniyorsun derler.. bulamayanlara bak diyerek şükretmeyi öğretirler.. tabi biz dünyaları götüremiyoruz napalım..
bizim yerli suv a benziyor iyi görünyor
Geri Dön