Şoförler Odasından Kaymakam Öztürk’e ziyaret

Akçakoca Şoförler Odası yeni yönetimi Kaymakam Yasin Öztürk’ü makamında ziyaret etti.Akçakoca Şoförler odası Başkanı Mehmet Alev ve yönetim kurulu üyeleri, mazbatalarını almasının ardından Kaymakam Yasin Öztür’ü makamında ziyaret ederek çeşitli görüş alışverişinde bulundular.Kaymakam Yasin Öztürk, Akçakoca’nın turistik bir kent olması ve gelişmekte olan bir kent olduğunu ifade ederek ’’Tüm kurumlarımızla birlikte bir araya gelerek çeşitli sorunları aşabiliriz.

Şoförler Odasından Kaymakam Öztürk’e ziyaret

Akçakoca Şoförler Odası yeni yönetimi Kaymakam Yasin Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
Akçakoca Şoförler odası Başkanı Mehmet Alev ve yönetim kurulu üyeleri, mazbatalarını almasının ardından Kaymakam Yasin Öztür’ü makamında ziyaret ederek çeşitli görüş alışverişinde bulundular.
Kaymakam Yasin Öztürk, Akçakoca’nın turistik bir kent olması ve gelişmekte olan bir kent olduğunu ifade ederek ’’Tüm kurumlarımızla birlikte bir araya gelerek çeşitli sorunları aşabiliriz. Akçakoca Şoförler odası olarak şehrin ulaşım sorunlarıyla ilgili çeşitli proje üretmek gerekiyor. Bu sorunları birlik ve beraberlikte çözebiliriz’’ dedi.
Akçakoca Şoförler Odası Başkanı Mehmet Alev’de "Şoförlerimiz ile birlik ve beraberliğimiz sağlayarak, kurumsal olarak Akçakoca halkımız ve şoförlerimizin daha rahat ve huzurlu yaşamaları için çeşitli projeleri yapıp bir araya geleceğiz" ifadelerinde bulundu.
Ziyaret ardından sohbet havasında devam etti.

Şoförler Odasından Kaymakam Öztürk’e ziyaret

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler