HABER

Soğukkanlı saldırgan "of"layarak taksiye binmiş

İSTANBUL (İHA) - Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi 3.Dahiliye Klinik Şefi Doç.Dr. Necati Yenice'ye silahlı saldırı düzenleyen şahsın, olaydan sonra bir taksiyle Gaziosmanpaşa'ya gittiği belirlendi. İHA'ya konuşan taksi şoförü, soğukkanlı saldırganın zaman zaman "of"ladığını belirtti.

Olayla ilgili soruşturmayı yürüten polis, silahlı saldırı düzenleyen şahsın, olaydan sonra bir taksiyle Gaziosmanpaşa'ya gittiğini tespit etti. Bunun üzerine, saldırganı Gaziosmanpaşa'ya götürdüğü belirlenen 34 THM 31 plakalı plakalı taksinin sürücüsü Cevdet Kılıç'ın ifadesine başvuruldu. Karakolda ifade veren Kılıç'ın aracı üzerinde de parmak izi incelemesi yapıldı. Çıkışta İHA'nın sorularını yanıtlayan Kılıç, "Hastane önünde müşteri bekliyordum. Bu sırada söz konusu şahıs geldi, müşteri gibi arabaya
bindi. Gaziosmanpaşa'ya doğru gittik. Arabada "of" diyip duruyordu. Üzerinde silahı varmış ama ben görmedim. Üzerinde koyu bir perdesü ve kot pantolon vardı. Paramı ödeyip taksiden indi. Çok soğukkanlıydı. İlgimi çeken bir şey yoktu ama sadece "of" diyordu" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler