Sokak hayvanları mikroçipleri dağıtıldı

Tekirdağ’da bulunana Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezlerine, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından mikroçipler dağıtıldı.Tekirdağ il sınırları içerisinde yer alan 6 adet Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezlerine, Hayvanları Koruma Bilgi Sistemi kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından gönderilen bin 600 adet mikroçip, 3 bin adet kulak küpesi ve 4 adet kulak küpesi pensi dağıtımı yapıldı.Dağıtılan mikroçipler, Orman ve Su işleri Tekirdağ Şube Müdürlüğü yetkilileri tarafından Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezlerine verildi.

Sokak hayvanları mikroçipleri dağıtıldı

Tekirdağ’da bulunana Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezlerine, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından mikroçipler dağıtıldı.
Tekirdağ il sınırları içerisinde yer alan 6 adet Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezlerine, Hayvanları Koruma Bilgi Sistemi kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından gönderilen bin 600 adet mikroçip, 3 bin adet kulak küpesi ve 4 adet kulak küpesi pensi dağıtımı yapıldı.
Dağıtılan mikroçipler, Orman ve Su işleri Tekirdağ Şube Müdürlüğü yetkilileri tarafından Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezlerine verildi.

Sokak hayvanları mikroçipleri dağıtıldı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler