Sokak köpeği bir genci böyle ısırdı

İstanbul Göktürk'te yolda yürüyen iki kişiye üç sokak köpeği saldırdı. Şahıslardan biri hızla kaçarken, diğer kişi ise bir köpek tarafından ısırıldı. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İstanbul Göktürk'te yolda yürüyen iki kişiye üç sokak köpeği saldırdı. Şahıslardan biri hızla kaçarken, diğer kişi ise bir köpek tarafından ısırıldı. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay, Göktürk'te meydana geldi. Yolda yürüyen iki kişiye çevrede bulunan başıboş köpekler saldırdı. Şahıslardan biri köpeklerin saldırmasıyla hızla kaçarken, diğer şahıs kendisine saldıran köpeklerden biri tarafından ısırıldı. O dehşet anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde yolda yürüyen iki kişiye karşı taraftan hızla gelen köpeklerin saldırdığı görülüyor. Köpeğin saldırmasıyla yere düşen genç, tekrar bir hamle yaparak bulunduğu yerden kalkıyor. Köpek tarafından ısırılan gencin hızla bulunduğu yerden kaçtığı kameralara yansıyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
aman vurup öldürmeyin Türkiye ayağa kalkıyo sonra ...
@turgay_bozkurt_1980 kimsenin ayağa kalktığı yok......merak etme herkes istediği işi yapıyor......
HAYVAN SEVERLER NEREDE ADAM TEKME ATTI KÖPEĞE AMA OLMAZ Kİ BIRAKIN ISIRSIN HATTA VATANDAŞI ÖLDÜREBİLİR. İNSANLARI ÖLDÜRMEK SERBEST HAAAAAHA.
Eyüp belediyesi bu köpeklere müdahale etmeli barınaklara almalı.İnsanlara zarar veriyorlar.
ohh iyi icim buz gibi eridi...iyi isirmis! au bile isirmis!birakalim birazda onlar yapsin;)
İNŞALLAH YETKİLİLER GEREĞİNI YAPMIŞTIR,
Eyüp Belediyesi Piyerloti civarı ve mezarlıkların içi köpek kaynıyor...Kameraların olmadığı bir yerde (kibarca uyutun)gitsin.İnsan hayatı itten köpekten daha değerlidir.Karşı çıkan olursa o köpekleri verin onlar baksın
vardır bir evveliyatı....
mega kent istanbul burası yani sokakta tinerci balici hapcı bonzaicisi fink atar sapıgı otobüste kadın kız taciz eder sokakta teksas gibi adamlar çatışır sokakta kadınlara tecavüz edilir bir yagmur yagar ortalık göle döner muslugundan su içilmez havası kömür kokar ama avrupaya şirin gözükmek icin istanbul mega kent harika yaşamı var filan falan işte
kopekcılerden yorum yokk benımsılahım olsun hepsınıbırırım
KÖPEK-KÖPEKTEN BETER İKİ AYAKLI KÖPEK. İnsanlara zarar veren her şey tehlikelidir.İTLAFI GEEREKİR.
20 yıldır köpek bakıyorum (rottweiler ve boxer cinsi) bunu bir hayvansever olarak yazdığımı bilin. bazı sokak köpekleri gen'leri bozuk olduğundan sebepsiz saldırabiliyor veya diğer köpeklere saldıran aşağlık insanlardan dolayı psikolojileri bozulup saldırgan olabiliyorlar genel itibariyle köpeklerin sokakta başı boş dolaşması beni üzüyor + tehlikede yarattıkları için barınaklara alınmaları ve insancıl muamele edecek içinde hayvan sevgisi olanlar tarafından beslenmeleri ve kollanmaları gerekir diye düşünüyorum
Diğer Haberler