HABER

Sokak ortasında akılalmaz olay!

İtalya'da bir çift güpegündüz sokak ortasında adeta skandala imza attı. Çift, turistlerin, dükkanların olduğu bir bölgede çöplerin üzerinde seks yaptı. Görenler gözlerine inanamadı. Şaşkın bakışlara aldırış etmeden sevişmeyi sürdüren ikili bir süre sonra toparlanarak çöplükten uzaklaştı. Geriye ise bu fotoğraf ve akıllarda soru işareti kaldı. Yerel meclis üyelerinden iki kişi olay üzerine açıklama yapmak zorunda kaldı.

Sokak ortasında akılalmaz olay!

İtalyan medyasına yansıyan habere göre; Roma'da barlar, dükkânlar ve iş yerleriyle çevrili alanda sevişen çiftin fotoğrafları, hemen yandaki bir ofiste çalışanlar tarafından çekildi.

Yerel meclis üyeleri Stefano Tozzi ve Gianluca Caramanna, yaşananları bir ‘yasa ihlâli’ olarak değerlendirerek, “Bu güpegündüz yasanın ihlâl edilmesidir. Sürekli dikkat etiğimiz bir konu” dediler.

Corriera Della Sera’nın aktardığı haberde, Corriere dello Sport ve IL Sole 24 Ore gazetelerinin ofislerinin de söz konusu bölgede yer aldığı belirtildi.

BU GÖRÜNTÜLER DE İSPANYA'DAN

İspanya'nın Salamanca kentinde yaşayan bir çift, güpegündüz evlerinin balkonunda seks yapmış, skandal kareler kameralara böyle yansımıştı.

Çftin yüzü kameraya dönük olmadığından görüntülendiğinin farkında olmadığı belirtilmişti.

Çiftin Portekizli olduğu ortaya çıkmıştı.

Geri Dön