Sokak ortasında dehşet! Tartıştığı eşine kafa attı

Osmaniye'de, sokak ortasında bir kişi tartıştığı eşine kafa attı. Çevredeki iş yerinin güvenlik kamerası ise o anları saniye saniye kaydetti. Olay, mahallede tepki toplarken, saldırganın eşine sürekli şiddet uyguladığı, kadının ise korktuğu için şikayetçi olmadığı iddia edildi.

Kent merkezinde kimliği belirsiz kişi, eşi olduğu öğrenilen kadınla bilinmeyen nedenle sokak ortasında tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine saldırgan, çocuklarının gözü önünde, eşine kafa attı. Kadın, yere yığılırken, çocuğu da koşarak yanına gidip, annesine sarıldı. Saldırgan, daha sonra yanına gittiği eşini yerden kaldırdı. Olay anı ise çevredeki iş yerinin güvenlik kamerasınca anbean kaydedildi. Görüntülerde kadın ve eşinin konuştuğu, eşinin bir anda kadına kafa attığı ve kadının yere yığıldığı anlar yer aldı.

adbf46c9bd41003944791df3ca796b1f

Öte yandan çiftin, çevredeki esnaf tarafından tanındığı öğrenildi. Saldırganın, eşine sürekli şiddet uyguladığı, kadının ise korktuğu için şikayetçi olmadığı iddia edildi.

f7bea15c32a5e292889a547dead22b7e

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 51 yorum
Tamamda adam haksızda başlıga bakarmısınız tartısıyorsun adama ilk yumrukmu tokatı atan kadın oldu bari adamı dövseydi şiddeti ilk yapan kadın nasıl haber başlıgı direk erkek katliamı yapıyorsunuz
Arkadaşım iyide kafamı atması gerekiyor orantısız güç kullanmış.
Önce kadın vuruyor nefsi müdafa var
beyin olmayınca taş yerine kullanabiliyor ancak sığır
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler