HABER

Sokak ortasında inanılmaz taciz

Erzurum'da sokak ortasında 19 yaşındaki E.T. adlı kıza, cinsel organını göstererek tacizde bulunan 23 yaşındaki Suriyeli Muhammet Barho, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Muğla'da ise durakta dolmuş bekleyen iki kız öğrenci alkollü bir şahsın tacizine uğradı

Sokak ortasında inanılmaz taciz

Önceki gün yeğenini okula bırakıp eve dönen E.T., dönüş yolunda Suriyeli Borha ile karşılaştı. Sokak ortasında pantolonunun fermuarını açan Borharak, genç kıza cinsel organını gösterdi. Bağırarak çevredekilerden yardım isteyen E.T., ardından da polisi aradı. Kısa sürede olay yerine gelen Emniyet Müdürülüğü Ahlak Büro ekipleri, E. T. ile görüştü. Genç kızdan şüphelinin eşkalini alan polis, merkez Yakutiye İlçesi'ndeki Şükrüpaşa Mahallesi'ni şüpheliyi yakalayıp gözaltına aldı.

Emniyetteki ifadesinde suçlamaları kabul eden ve çok utandığını söyleyen Borha, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanrak cezaevine gönderildi.

MUĞLA'DA DA TACİZ KABUSU YAŞANDI

Muğla'nın Milas ilçesinde ise, durakta dolmuş bekleyen iki kız öğrenciyi ısrarla aracına bindirmek isteyen alkollü şahsı, linç girişiminde bulunan kalabalığın elinden polis kurtardı.

Edinilen bilgiye göre, Aydınlıkevler Mahallesi Erdal Çerçi Caddesi’ndeki Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi’nde 9. sınıfta öğrenim gören iki kız öğrenci ve bir erkek öğrenci, okuldan çıktıktan sonra dolmuş durağına geldi. Öğrenciler, evlerine gitmek için minibüs beklemeye başladı. Bu esnada, aracıyla durağa gelen M.A. isimli bir şahıs öne sürülen iddiaya göre; 2 kız öğrenciyi arabaya binmek için ikna etme çalışmalarına başladı. M.A.’nın ısrarlı tekliflerini geri çeviren kız öğrenciler, rahatsız olduklarını dile getirdi. M.A.’nın ısrarını ARTırarak sert bir şekilde devam etmesi üzerine kız öğrenciler çevredekilerden yardım istedi.

Kız çocuklarının çığlıkları üzerine, durumu fark eden çevredeki vatandaşlar öğrencilerin yardımına koştu. Öğrencilerin, M.A. isimli şahsı tanımadıklarını söylemesi üzerine vatandaşlar şahsa yönelik linç girişiminde bulundu. haber verilmesiyle olay yerine gelen polis ekipleri, öfkeli kalabalığı sakinleştirmekte zorlandı. Kız öğrenciler, yaşadıkları şokla gözyaşlarına boğuldu. Öğrenciler, cinsel tacizde bulunan M.A. hakkında şikayetçi oldu.

Gözaltına alınan M.A., alkollü olduğunu ve öğrencilere yardım etmek amaçlı araca bindirmek istediğini, art niyetinin olmadığını ileri sürdü. Olayla ilgili güvenlik güçleri tarafından soruşturma başlatıldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
KÜRDÜ HDPLİSİ AKPLİSİ ÇAKMA MİLYCTÇİSİ SURYLİ LİS IRAKLISI YETER GARİ
Bu daha başlangıç, %95'i cahil bir kitleden oluşan, milyonlarca Suriyeli daha neler yapacaklar. Hele ayakları biraz daha yer yapsın yani birkaç yıl daha burada kalsınlar, daha neler yapacak bu cahiller.
kendi teşhircilerimiz yetmedi bir de ithalleri geldi...
Geri Dön