Sokak ortasında korkunç görüntüler! Genç kıza dehşeti yaşattı

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde üniversiteli bir genç kızın çantasını alan silahlı saldırgan genç kızı yerde sürükledi. Üniversiteli kızın imdat sesini duyan polis ekipleri gaspçıyı kısa sürede yakaladı.

Edinilen bilgiye göre, saat 23.30 sularında, İhsaniye Mahallesi İhsaniye Sokak'ta evine gitmek üzere yürüyen 21 yaşındaki üniversite öğrencisi S.K., kendisini takip eden silahlı şahsın saldırısına uğradı.

G.K.(25) adlı saldırgan, genç kızın çantasını almak için peşinden kovaladı. Kısa sürede genç kızı yakalayan saldırgan kadının çantasını almak istedi. S.K. direnince yerlerde sürüklendi ve yaralandı.

Genç kızın imdat çığlıkları üzerine saldırgan hızla kaçarken, bu sırada devriye halinde olan polis ekipleri olayı görüp harekete geçti.

yakalandı

Ekipler saldırganı kısa sürede yakaladı. Polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirilerek silahı elinden alınan saldırgan G.K. gözaltına alındı. Yapılan sorgusunun ardından Bandırma Adliyesi'ne sevk edilen G.K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Şüpheli G.K.'nın evden hırsızlık, cinsel taciz, konut dokunulmazlığını ihlal, kasten yaralama gibi birçok suçtan kaydı olduğu anlaşılırken büyük bir tehlike atlatan ve çantasına yeniden kavuşan talihsiz üniversite öğrencisi S.K. ise polis ekiplerine teşekkür etti.

Bandırma Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç ve ekibine telefonda teşekkür eden S.K. bir daha benzer olayların yaşanmamasının en büyük temennisi olduğunu dile getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
yahu kardeşim bu adamın yukarda belırtılen bu kadar suçtan kaydı varda nden dişarda dolaşır ınsan öldürmek ıçınmı halkın ıçınde böylede nıcelerı var kardeşim asacaksın yada zındanlarda ömür boyu hapıslarda klacak ıdam gelşsın artık bu ülkede durust vatandaşında huzrl yaşama hakkı olsun yahu
1. Bu puşt içerde kosa süre yatıp doşarı çıkar yine birilerinin başını belaya sokar 2. Kendini savunamayan kızlarımız gece dışsrı çıkmasın dememizdeki gaye bunun gibi itler sebebiyledir. Çıksın diyenlerin kim olduğunu siz tahmin edin artık
AKP toplum yapısını bozmanın meyvelerini topluyor.
polisimize tebrikler allah askerimize polisimize zaval vermesin onlarda olmasa sokakta gezemiyecek vatandaş
hakim dayılar ceza vermede bonkör davranın.
ceza evleri dolu. fetöcüleri koymak için bu sanıklar, kapkaççılar, tecavüzcüler vs serbest bırakıldı. bunlarda fırsattan istifade ediyorlar. savunmasını verir çıkar dışarı. vay kızlarımızın haline
" evden hırsızlık, cinsel taciz, konut dokunulmazlığını ihlal, kasten yaralama gibi birçok suçtan kaydı olduğu" şimdi bu adamı dışarıya salan hakim ve savcıların görevnden alınıp arkadaş siz ne yapmaya çalışıyorsunuz diye sorgulanması gerekmez mi? BİLEREK VE İSTEYEREK topluma zarar veriyor bu hakimler!!!
dünyada hiçbir ülkede böyle bir adalet sistemi yok adam 10 suçtan sabıkalı yakalanıp serbest bırakılıyor.böyle insanlar birilerini öldürüp tecavüz edincemi hapse atacaksınız. iktidar kendini kurtarmak için her türlü yasa geçiriyor meclisten ama mazlumun garibanın hakkını koruyamıyor. allah elbet bunların hesabını soracaktır.
3 hafta sonra salarlar
Adamin dünya kadar kaydi var hala sokakta saldim cayira geziyor suc isleyen cogu insana bakarsanız eski sabikalilar oldugunu gorursunuz devlet bunlari islah mi ediyor sinir dışı mi ediyor artik bilmemde suc teskil ediyorlar
Bu adamı içeride tutmayan sayın hakim ve savcıları inceler mısınız sayın hakim ve savcılar?
almayın içeri belli ki içerde tutamıyorsunuz diyeceğim de polisin suçu yok 3-5 gün veren savcılar utansın
helal olsun polislere ama adamlara işkence etmek lazım eskiden iyiydi böyle adamlar polisten it gibi korkardı
@alexander_great polis istanbulda aracına çakar takan il milli eğitim müdürüne ceza yazdığı için açığa alınıyor kardeş, emniyet müdürleri de polisi suçluyor vatandaşa kaba davrandı, çok bekletti diye yersen tabi ve maalesef 2 haber kanalı hariç hiçbir yerde haber yapılmadı. şimdi polis senin dediğini yapsa herhalde vatana ihanetten yargılanır darağacına çıkarılır
@ertugrul_sencer_1992 bende eskiden diye belirttim zaten
ulke bitmiş abi
polis güzel yapmış işini ama yetkisi olsa da keşke iki kolunu iki bacağını olay yerinde kırsa o zaman çok hakkaniyetli olurmuş soylu kırın dediydi aslında
kız öğrenci o çantadan çıksa çıksa 100 lira para çıkar nasıl bir akıl var ki sende 100 lira için yaptıklarına bak
POLİSİMİZİ TEBRİK EDİYORUM.ALLAH YAR YARDIMCILARI OLSUN,BİZLERDE GÖREVİNİ LAYIKIYLA YAPANLARI DAİME KORUYALIM. AKP ile ülkede ADALETİN ÇİVİSİ ÇIKTI. Hapishanelerden tacizciler,tecavüzcüler,dolandırılar,hırsızlar,gaspçılar ve cana kast eden nice suçlu salıverildi.NEDEN.MİLLETE KORKU VE BASKI İLE SİNDİRME YAPMAK İSTEDİKLERİ İÇİN. ASIL FETÖ cüler AKP içinde ya da YURTDIŞINDA.GERÇEK FETÖ SUÇLUSU ÇOK AZ İÇERİDE AMMA FETÖCÜ diye binlerse yaşlı,kadın ve hasta insanları BELGESİİZ-DELİLSİİİZ İÇERİ TIKTILAR BU EŞKİYALARI SALDILAR.
bir daha yaşanmaması için bu gibi adamları ya yıllarca hapis yatırcan yada idam edicen çükü bunlar uslanmaz elbet sonunda başka bir insanın canına kast edicek.
evden hırsızlık, cinsel taciz, konut dokunulmazlığını ihlal, kasten yaralama gibi birçok suçtan kaydı var ve bu adam müsfettesi hala serbest yazıklar olsun bu adalete yazıklar olsun bu sisteme her kim bunda önlem almayıp serbest bırakıp milletin canına malına kast etmesine imkan sağlamış ise ALLAH ın laneti üzerine olsun..!
sözde ab uyum yasaları mış geçin bunları asla giremeyeceğiniz bir avrupa birliğine bel bağlamayın eski yasalar daha iyidi verin polisimize yetkiyi onlar ortamı düzeltir hiç şüpheniz olmasın
KIZIN ÇANTASINDA Bİ GLOCK DABANCASI OLSAYDI ADAMI FURUP İNDİREBİLİRDİ :) :) :) :)
Diğer Haberler