Mynet Trend

Sokak ortasında şaşkına çeviren görüntü! Modeller saç saça baş başa kavga etti, görenler gözlerine inanamadı

İngiliz modeller Crystal Foster ve Beth Adams, Slovakya’nın başkenti Brastislava’da sokak ortasında birbirleriyle kavga etti. Gece kulübünün çıkışında güvenlik görevlisinin kendisine saldırdığını iddia eden Crystal Foster’ı sakinleştirmeye çalışan model arkadaşı genç kadının sinirli tavrından nasibini aldı. İkili arasındaki diyalog kısa sürede saç saça baş başa kavgaya dönüştü.

Slovakya’nın başkenti Brastislava’da bir gece kulübüne promosyon partisi için giden modeller Crystal Foster ve Beth Adams hiç kimsenin beklemediği bir anda birbirleriyle kavga etmeye başladı. Foster o gün yaşadıklarını, “Slovakya’da bir promosyon partisindeyken birkaç güvenlik görevlisinin saldırısına uğradım. Bana bir tokat atınca benim sinirlerim gerildi ve bir anda saldırganlaştım. Beth beni sakinleştirmeye çalıştı. Kendimizi saçma bir kavganın ortasında bulduk” dedi.

ÇEVREDEKİLER AYIRMAYA ÇALIŞMADI

2

Slovakya’nın televizyon kanallarından biri olan Novy Cas’te görüntülerin paylaşılması üzerine modellerin kavgası sosyal medyada popüler oldu. Birbirlerini iterek yere düşüren ve o anlarda yumruklarını devam ettiren modelleri çevredekiler ayırmaya çalışmadı. Polisin olay yerine gelmesinden sonra ifadeleri alınarak ilk uçakla ülkelerine geri gönderilen modeller kavgada fiziksel olarak yara aldıklarını söylediler.

4

Twitter hesabından kavgaya dair bir paylaşım yapan Beth ise, “Bu sabah polis tarafından sorgulanmak muhteşemdi.” notunu ekledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler