HABER

Sokakta çırılçıplak gezen kadın: Evde yaşamak istemiyorum

Tayland'ın başkenti Bangkok'ta, İngiliz bir turist olduğu belirtilen 35 yaşındaki Leonie Graves'in çırılçıplak dolaşması kent halkını şoke etti.

Tayland'ın başkenti ve en kalabalık şehri Bangkok'ta yaşayan kent sakinleri, İngiliz olduğu belirtilen 35 yaşındaki Leonie Graves'in 'ne yaptığını bilmez halde' yürüyüşüyle irkildi. Zira Graves'in tek dikkat çeken yanı tavrı değil; çırılçıplak oluşuydu.

Güvenlik görevlileri tarafından müdahale edilen Graves, sadece 'kendi halinde takıldığını', yalnızca biraz sıcakladığını söyleyerek etrafındakileri daha da şaşırttı.

Ailesi Graves'in günlerdir kayıp olduğunu ve geçtiğimiz Salı bulunduğunu anlattı.

YOLLARDA ÇIRILÇIPLAK KOŞTU

Graves'i çırılçıplak yürürken görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Daily Mail'e konuşan Graves, kimseyle görüşmek ya da konuşmak istemediğini belirtirken, "Evde kalmak istemiyorum. İstediğim tek şey biraz ara vermek" dedi.
Ruhsal problemleri olduğu düşünülen Graves2in bir anlık bunalım sonrasında böyle bir şey yapmış olabileceği düşünülüyor.

POLİSTEN KAÇMAYI DENEDİ

Polisin konuşmaya çabaladığı Graves, bir an kaçmayı da denedi ancak güvenlik görevlilerinden fazla uzaklaşamadı. Graves'i yakalayan polis, çıplak bedenini bir örtüyle kapattı.

Graves'in annesi, kızıyla bir araya gelebilme umuduyla Bangkok'a uçtu.

"HAVA ÇOK SICAKTI"

Graves'in görüntülerini çeken Jakchai Banyensakul, çıplak kadınına Khao San sokağında rastladığını, havanın çok sıcak olduğunu ve bölgede çok sayıda turist olduğunu ifade ederek şöyle konuştu:

"Herhangi bir tepki göstermiyordu. Kendisine ne olduğunu anlatmıyordu, ne Thaice ne de İngilizce hiçbir soruya yanıt vermiyordu.

Hastaneye götürülen enteresan kadına yapılan muayene sonrasında vücudunda herhangi bir hasara ya da darp izine rastlanmadı.

Graves de herhangi bir saldırıya uğramadığını belirtti.

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?