Sokakta tek başına yürüdü

Önceki gün hayatını kaybeden judo hocası Anatoli Rahlin'in cenaze törenine katılan Rusya Devlet Başkanı Vladmir Putin, daha sonra sokakta tek başına yürüdü.

Sokakta tek başına yürüdü

Putin'in kimsenin olmadığı sokakta tek başına yürümesi kameraya yansırken, Rusya liderinin hocasının cenaze töreninde çok üzgün olduğu gözlerden kaçmadı.

St.Petersburg Judo Merkezi'de düzenlenen Rahlin'in (76) cenaze törenine katılan Putin, hocasının aile ve yakınlarına başsağlığı diledi. Rahlin'in eşi Yevgeniya Lipatova'yı teselli ettikten sonra Putin tabuta yaklaşarak başını eğdi ve saygı duruşunda bulundu. Rus basınına göre, Putin çok sevdiği hocasının tabutuna üzüntüsü nedeniyle yaklaşmakta zorlandı.

Törenin ardından dışarı çıkan Rusya lideri, koruma ve gazeteci ordusunu eliyle durdurarak Vatutin sokağına çıktı. Bomboş sokakta bir fabrikanın duvarı boyunca tek başına yürüyen Putin 10 dakika sonra makam arabasına binerek bölgeden ayrıldı.

Ria Novosti ajansına göre, söz konusu sokak Putin'e yabancı değildi. Sokakta bulunan Judo Merkezi'nde Putin çocukluk ve gençlik yıllarında Rahlin'den judo sporunun sırlarını öğrenmişti. CİHAN

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Bizimki yaninda koruma ordusu olmadan vc gidemez !) Ne yaptin da bu kadar korkuyorsun?
Bizimkiler de sazan ya hemen Putine bayıldılar.Sanki çok dürüst kimsenin hakkını hukukunu çiğnememiş.Kimseden korkmuyor zannedersin.Sokağı boşaltırırsan yürürsün tabi ki.
GEÇENLERDE İNGİLTERENİN BAŞBAKANI KARISIYLA KÜÇÜK BİR TATİL KASABASINDA BİR CAFEDE OTURURKEN GÖRMÜŞTÜM BİR HABERDE.TAYYİP DENİLEN ULU ŞAHISTA ANNESİNİN MEZARINA 600 KİŞİYLE GİDİYOR.O GELMEDEN ÖNCE MEZARLIĞI BOŞALTIYORLAR.KORKU DAĞLARI DELMİŞ GEÇMİŞ HERİFTE.YADA HAVA OLSUN DİYE YAPIYOR OLABİLİR.ÇEVREDEKİLERİN NELER DÜŞÜNDÜĞÜNÜ BİLSE BOBİLER ANINDA DERDEST EDERLER HERKESİ.ŞAHSEN BENİM NEFRETİM VE TİKSİNTİM KULAKLARIMDAN DUMAN HALİNDE ÇIKIYOR.NE DİYELİM ALLAH LAYIĞINI VERSİN EN KISA ZAMANDA...
Aklima tayyip geldi sesli güldüm
İyi halt yedin.Tayyip kadar taş düşşün başınada kafayı yiyip Bakıröy'de ömrünün son günlerini güle güle ama delilerek geçir inşallah.
burası rusyamı heryer törerist dolu türkmileti töris doğar rus mıleti insan doğar
putin in nasıl korundugunu İstanbul da gördüm o orda yürüdümü o sokakta sinek bile uçamaz dogru tek başına yürüyor.
SEN GÖTÜRSENE WC YE ARTIK YARDIMCIDA OLURSUN
Başın sağolsun PUTİN, Darısı sana,
Sayın ALLAHTAN KORKMAYANLAR PARTİSİnin taraftarları,sevenleri, bırakın yolda yurumeyi her zaman yazdığım gibi camiye tek basına gelemeyen bir müslüman mutlaka ALLAH ona yanlız gelmeyi nasip etmemiştir ve tabiki bircok insanın hakkını yemiş,zengin olmuş,zengin olunca dostlarını tanımamış,biridir, Not:parti tutmam ALLAH her çeşit insan yaratmıstır,tek çeşit olsaydık robot olurduk, İnsan bazı isteklerini cok istesede ALLAH nasip etmez. Saygılarımla,
belki birgün bizdede bu manzaralar olur ama nerede o namuslu insanlar
Baba adamsın Putin...
bazıları görsün den utansın.Herşery geçi,çi,çidir bu dünyada.Mümkünoldugum kadar sevecen ve dürüst olalım.
slm putın
ben hep tek başpma tyürürüm..demek ki korkmuyorum
bazı kıllar yanında ordu ile yürüyemiyor.
Diğer Haberler