MAGAZİN

Şoke eden iddia! 'Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar'

Şoke eden iddia! 'Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar'

Yaşadığı ilişkilerle ve sosyal medyada paylaştığı iddia edilen çıplak pozlarla gündemden inmeyen Ebru Şallı hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı. Türkiye'de pilates denilince ilk akla gelen isimlerden olan Ebru Şallı hakkında açıklama yapan kişiyse gazeteci ve televizyon yorumcusu Bilal Özcan oldu.

Yorumculuk yaptığı magazin programında konuşan Özcan, çok şaşırtıcı bir iddia ortaya attı.

İSTANBUL DIŞINDA GERÇEKLEŞTİ

Bilal Özcan; "Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar" dedi. Bunun üzerine "Ne zaman?" diye soran program sunucusuna tüm detayları şu sözlerle anlattı: " İstanbul dışında bir otel odasında oldu bu olay. Ebru Şallı direndi, iffetini ve namusunu korudu.

Yıllar önce yaşandı ama Ebru Şallı kendisi isterse detaylarını anlatır" diye konuştu. Bu iddiası sonrasında anne babaları uyaran Özcan şunları söyledi: "Ben bu açıklamayı anne ve babaları, genç kızları, delikanlıları uyarmak için yapıyorum. Entertaiment alemi, renkli dünya, eğlence dünyası denilen o alemin perde arkasında her türlü pislik yaşanmaktadır.

Ünlülerin kazandıkları paraya, yaşadıkları hayata heveslenmeyin. Uyuşturucu, alkol, tecavüz gibi tüm belalar ne yazık ki o alemin gerçeğidir. Anne ve babalar evlatlarını bu renkli dünyadan uzak tutsunlar…"

Okuyucu Yorumları9 yorum
 • 9 Oy
  böyle ahlak fakirine kim tecavüz edecek adam kendini rezilmi etsin kimmiş o enayi kesin kendileri gündeme gelsin diye uydurmuşlardır.
 • 8 Oy
  BU SENARYOYU HAZIRLAMAK İÇİN KAÇ LİRAYA ANLAŞTINIZ ????
 • 6 Oy
  kadın gündeme gelmek için orasını burasını açıp foto çekip sosyal medyayla paylaşıyor.bu olaydan sonra buna gerçektende tecavüz etseler suç kimin?
 • 4 Oy
  İffetini namusunu korumuş lafa bak olmuyan neyini koruyor bu kadın Yalan yalan tek amaç medyatik olmak zengin koça gitti yeniden Ünlü medyatik olması lazım onun içinde her çesit rezillik pesinde bu kadın Sarjlı pilin bile dolum ömrü var sen kendini çok sarj ettirdin yani pilin bitik çekil kanara kendini millete rezil etme senin nasıl ünlü oldugunuda unutmadık Ozan beyin sayesinde Paralı birini bulunca Adama tekmeyi koydun Allahın sopası yok kızım
 • 4 Oy
  hiç şaşrmadım ünlü olman sucludur
 • 1 Oy
  bu karı artık baydı iyice mynet artık yeter haber yapıp durma şunu
 • 1 Oy
  ucuz bir haber
 • 0 Oy
  1980'li yıllardan beri Türk Sinemasının ana konusu bu değilmiydi zaten?
 • 0 Oy
  görüntü yoksa inanmam

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.