HABER

Son dakika: 21.00'i işaret eden Kılıçdaroğlu'ndan yeni video! 'Dijital sapığım gibi bir şey...'

Son dakika haberi: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gündüz saatlerinde yaptığı paylaşımla saat 21.00'i işaret ederek yeni video paylaşacağını duyurmuştu. Kılıçdaroğlu 21.00'de sosyal medya hesabından, "Halkımızdan vergiyle, zamlarla çalınan paraları, devasa bir trol ağını beslemek için harcıyorlar. Milletin mutfağı yangın yeri, Sarayın tek derdi illegal dinleme, mobese ile izleme, trollerle küfür kıyamet. Ahlaksızlığın sınırı yok, çocuklar bile araç..." notuyla yeni video paylaştı.

Son dakika: 21.00'i işaret eden Kılıçdaroğlu'ndan yeni video! 'Dijital sapığım gibi bir şey...'

Son dakika haberi... CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu saat 21.00'de yeni bir video paylaştı. Kılıçdaroğlu bu videonun duyurusunu, "Bu akşam saat 21.00’de, Sarayın bana atadığı trollerimi ve ayrıca, Türkiye’nin tüm trollerini davet ediyorum. Konuşacaklarımız var. Sevgili halkım, siz de gelin şahit olun. Burada buluşmak üzere." notuyla duyurmuştu.

YENİ PAYLAŞIM

Kılıçdaroğlu, saat tam 21.00'de kendi sosyal hesabından, "Halkımızdan vergiyle, zamlarla çalınan paraları, devasa bir trol ağını beslemek için harcıyorlar. Milletin mutfağı yangın yeri, Sarayın tek derdi illegal dinleme, mobese ile izleme, trollerle küfür kıyamet. Ahlaksızlığın sınırı yok, çocuklar bile araç..." sözleriyle videosunu paylaştı.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları:

Bugün saray tarafından bana özel olarak atanan trolleri ve devasa troll ağını anlatmak için sizleri davet ettim. Biliyorsunuz bu sarayın şatafatının devam etmesi için beslediği yapılar var. Milletin mutfağı faturalardan kırılırken devasa bir troll ağı hazineden çalınan paralarla besleniyor. Bir imza ile. Neden 6 milyar lira beşli çeteden birine aktarılıyor? Onlar bu parayla havuz medyası gibi kanalları finanse ediyorlar. Finanse edilen diğer bir illegal ordu da işte bu troller. Sizin paranızı önce hazineye alıyorlar sonra bunlara aktarıyorlar. Yetmiyor para o yüzden sizlere döndüler vergi üstüne vergi zam üstüne zam... Faturayı yine çıkarıyorlar. Çünkü yeniden götürmek üzere hazineye para aktarmaları gerekiyor. Islak imzalarla. Ben de bu trol ağının deşifre edilmesi için araştırmacılardan yardım istedim elimde bir rapor var. Bu rapor dünyada bir ilk illegal bir trol ağının nasıl çalıştığını gösteriyor. Ayrıca isim isim deşifre ediyor bu trolleri. Ama ben bana atanan trolleri tebrik ederim müthiş bir iş çıkarmışlar.

"DİJİTAL SAPIĞIM GİBİ BİR ŞEY"

Son 6 ayda beni etiketleyen 700 binden fazla tweet atılmış. Bunların 300 binini bu maaşlı trollere ürettirmişler. Bu sarayın her şeyi sahte her şeyi illegal. Devleti suça alet ediyorlar. Ses dinlemesi yapıyorlar, mobese ile her hareketimizi takip ediyorlar. Dijitalde de bir trol ordusu ile karalamalar yapıyorlar. Sarayın tüm meşgalesi bu. Halk ise sefalet içerisinde. Durun birincisini anlatayım: Nevzat Kanlı diğer namı 'son laik bükücü'. Nevzat Kanlı benim dijital sapığım gibi bir şey. Ne yazsam ne tweet atsam nerede konuşmam yayınlansa bu sapığım hemen altına küfürleri döşüyor.

"GÜNDE ORTALAMA 40 KÜFÜR"

Çünkü söyleyeceği karşı bir fikir bir görüş yok. İşi gücü deliler gibi küfretmek. Aslında bu ağlar birbirine geçmiş durumda. Nevzat Kanlı bir iç ağ. Ona bağlanmış troller var. Onun sinyali bu troller devreye girip, onun küfürlerini paylaşıp duruyorlar. Mesela son 3-4 ay içinde Nevzat Kanlı bana yaklaşık 4 bin kez küfür etmiş, günde ortalama 40 küfür eder. Sanmayın ki, Nevzat Kanlı bir robot. Sizin gibi gerçek bir kişi. Sarayın taşıyıcılarından biri. Gerçi bu aralar hesabı askıda. Ama biz biliyoruz onun ne yaptığını. Bu arada Nevzat Kanlı gibi 10 civarında taşıyıcı trol daha var. Bunların altında ise yeni örgütlenmiş sinyal bekleyen başka troller de var. Sayıları on binleri buluyor bunların.

"EVLADIM SEN DE HARCANIYORSUN"

Mesela Trakyalı diye bir diğer trol başı. Günde ortalama beni hedef alan 30 tweet atıyor. Günde 30 küfür. Bu troller vallahi de billahi de harcanıyor. Bunların yeri Guiness Rekorlar Kitabı. Erdoğan sen bunların sigortasını yapıyor musun? Bir ıslak imzana bakar. Seversin sen ıslak imzayı. Sonra Servet K. rakamları uzun, diye bir trol başı daha var. Bakın bu trolün de son 3-4 ayda 3 bin 315 tweet yazmış. Evladım sen de harcanıyorsun buralarda.

"BAK BUNU 'SÖZ' OLARAK KABUL EDİYORUM"

‘Sabri Kontek’, ‘Jaba Recep8’, sizleri de biliyorum ve tabii sizin lider ekibinizi de. ‘The Marjinal’, ‘Medya Adamı’, anladınız değil mi beni? Sizleri biliyorum, sizin lider ekibinizi de. Bir tanesi demiş ki çok af edersiniz: "Lan Kemal sen sonraki seçimi kazan ben de donla gezeceğim" bak bunu söz olarak kabul ediyorum. Evladım öyle sahte isimlerin arkasına saklanarak kendini kurtaramazsın. Hepinizi biliyoruz. Sevgili halkım, bunların işleyişleri çok basit. Trol başları ve yazılımlarıyla bir hashtag açıyorlar. Ve sürülerine talimat veriyorlar saldırın diye. Hepsi fake, hepsi bolt hesapların marifeti. Dilleri de çok tanıdık. Ağa babalarının dilleri. Kılavuzları camide dil kopartıyor bunlar da dijitalde. Sevgili troller, sizlere bir tavsiye: Verdikleri 3-5 kuruşa kanmayın, gün gelir bunların sonuçları çok ağır olur. Sevgili baş algıcı asıl sözüm sana; çoluğun çocuğun bu algı işlerine bu pisliklerine neden alet ediyorsun? Teşkilatlarını küfür merkezlerine dönüştürmüşsün utanmıyor musun? Onların başını yakma, otur kendin yaz tweet'lerini. Ya da topla cesaretini çık karşıma. Sen zaten küfür etsen kimse şaşırmaz merak etme. Bugünün hashtag'i de benden olsun sevgili halkım. "SarayınTrolleriİfşaOldu"nun altına yazarsınız, ya da boş verin; etiket falan da yazmayın hadi eyvallah.

İşte Kılıçdaroğlu'nun paylaşımı...

KILIÇDAROĞLU'NUN ÖNCEKİ PAYLAŞIMI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 26 Ocak çarşamba günü sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulunmuştu. Kılıçdaroğlu, "Önemli bir bilgi vereceğim" diyerek saat 22.00'yi işaret etmişti. Kılıçdaroğlu saat tam 22.00'de, "Sevgili Halkım, şahıs ve ailesine direnen vatansever bürokratları anlatmak istiyorum. Bir de bir ıslak imza ile hazineden 6 milyar TL'nin nasıl iç edildiğini... Hadi buyurun" notuyla bir video paylaşmıştı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler