HABER

SON DAKİKA | 6'lı masanın olası cumhurbaşkanı adayıyla ilgili Devlet Bahçeli'den açıklama: Bana sorulursa tercihim...

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den çok konuşulacak "6'lı masa" açıklaması geldi. MHP lideri Bahçeli, 6'lı masanın cumhurbaşkanı adayıyla ilgili anket yapılacak iddialarıyla ilgili konuşan Bahçeli, "Bana sorulursa tercihim sınıf arkadaşım" dedi.

Son dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 6'lı masayla ilgili anket yapılacak haberleriyle ilgili konuştu. Bahçeli "Ankette biri bana gelir derse ki altı kişi anket yapıyoruz kime evet dersiniz ya da benimsersiniz derse tercihim sınıf arkadaşım olur" dedi. Bahçeli, bu sözleriyle sınıf arkadaşı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu işaret etti.

"'SİZ DE BU ANKETE KATILIR MISINIZ' DEDİLER"

Bahçeli, bütçe görüşmelerine katılmak üzere geldiği TBMM'de, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

AA'daki habere göre; altılı masanın aday belirleme anketine ilişkin bir soruya Bahçeli, "15 Ocak'a kadar aday belirlemede bir kamuoyu araştırması yaparcasına, 'Bir anket yapalım, ankette kim çıkarsa ona karar verelim; siz de bu ankete müracaat edilirse katılır mısınız?' dediler. Ben henüz daha cevap vermedim." yanıtını verdi.

Bir düşüncesi olduğunu belirten Bahçeli, "Eğer birisi ankette bana gelirse, '6 kişi anket yapıyoruz, siz bu ankette kime evet dersiniz' derse, o zaman tercihim sınıf arkadaşımdır." ifadesini kullandı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler