HABER

Son Dakika: AVM'de kavga eden İBB Gençlik ve Spor Müdürü hakkında soruşturma

Son dakika haberi... Geçtiğimiz hafta İstanbul'da bir alışveriş merkezine giden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk, park meselesi yüzünden bir vatandaşla kavga etti. Öztürk'ün, elindeki silahla kavga ettiği kişiyi darp ettiği ifade edilirken, savcılık, yapılan şikayet ve görüntüler üzerine Öztürk hakkında soruşturma başlattı.

Alınan bilgiye göre, geçtiğimiz hafta bir AVM'ye giden İlker Öztürk, otomobilini park etmek için bir süre yol kenarında bekledi. Yol üzerinde bekleyen Öztürk, alışveriş merkezinin otoparkından çıkan Vedat Sevimli isimli vatandaş ile sözlü tartışmaya girdi. Otomobilinden inen Vedat Sevimli, İlker Öztürk'ün kullandığı otomobile doğru yürüdü. İkili arasındaki tartışma burada da devam etti.

SİLAHLA VATANDAŞA VURDU

Tartışmanın büyümesi üzerine İlker Öztürk elinde tabancasıyla otomobilinden indi. Çevredeki vatandaşlar Öztürk’ün elindeki tabancayı almak istedi. Ancak Öztürk tabancasının kabzasıyla, tartıştığı Vedat Sevimli'nin başına defalarca vurdu. Olay yerine gelen güvenlik görevlileri ile de tartışan Öztürk bir süre sonra kendi otomobiline binerek olay yerinden kaçmak istedi. Ancak güvenlik görevlileri tarafından alışveriş merkezinden çıkamadan yakalandı.

Screenshot_5

SAVCILIK HAREKETE GEÇTİ

Yaşanan olayın ardından savcılığa giderek şikayetçi olan Vedat Sevimli, İlker Öztürk’ün başına silah dayayarak tetiği çektiğini, ancak silahın ateş almadığını söyleyerek şikayetçi oldu. Savcılık yapılan şikayet ve görüntüler üzerine soruşturma başlattı.

Screenshot_7

Screenshot_6

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön