HABER

Son Dakika: Bakan Akar'ın uçağı acil iniş yaptı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın uçağının camı, kuş çarpması sonucu çatladı. Bakan Akar'ın içinde bulunduğu uçak Adana 10. Tanker Üs Komutanlığına acil iniş yaptı.

Son Dakika: Bakan Akar'ın uçağı acil iniş yaptı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın bulunduğu uçağın camının kuş çarpması sonucu çatladığı, uçağın acil iniş yaptığı öğrenildi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ile Suriye'nin kuzeyindeki birliklerin sevk ve idare edildiği sınır hattındaki 2. Ordu İleri Komuta Yeri'ndeki inceleme ve denetlemelerinin ardından Gaziantep'ten ayrıldı.

KUŞ ÇARPMASI SONUCU CAM ÇATLADI

Gaziantep Havalimanı'ndan Vali Davut Gül, İkinci Ordu Komutanı Orgeneral Metin Gürak ve diğer yetkililer tarafından uğurlanan Akar ve komutanları taşıyan Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait uçağın camının kalkıştan kısa süre sonra kuş çarpması sonucu çatladığı öğrenildi.

Bunun üzerine rotasını en yakın havalimanına çeviren uçağın Adana'daki 10. Tanker Üs Komutanlığı'na acil iniş yaptığı, Bakan Akar ve komutanlarla ilgili herhangi bir olumsuz durumun olmadığı öğrenildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Hep öyle olur zaten! Ne olur ölme daha 15 Temmuz'un hesabını vereceksiniz!
Allah yarına bırakmaz
Hesaptan kimse kurtulamayacak
Herkes bir hesap sorma derdine düşmüş.. Evet! Hesap yarım kaldı ve Sorulacak .. Tankların arasından sıvışıp tuyenden de O Tankları Alkislayanlardan da Ömer Halis Demir e " Darbeci" diyen SÜRTÜK ten de, Onun gibilerden de TEK TEK sorulacak bir hesap var. VE SORULACAK
helal olsun kardesim cok dogru konusmussun.
o gün gelince senide unutmucam
ALLAH ALLAH BU BİR UYARİ OLMASİN BAKAN AKARA ALLAH TARAFİNDAN
Geri Dön