HABER

Son dakika: Teröristle fotoğrafı çıkan Semra Güzel'le ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama

Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Aydın'da 'Darbeler ve Demokrasi Söyleşisi'ne katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında, teröristle fotoğrafları çıkan HDP milletvekili Semra Güzel'le ilgili olarak, "14 kişi onunla beraber olan var, süratle dokunulmazlıklarının kaldırılmasıyla ilgili adım atıldı. Sözde milletvekili onun diğerlerinden dosyasını ayırıp onunla ilgili adım atılsın diye meclis başkanıyla ayrıca konuştuk. Bunların takipçisi olacağız." ifadelerini kullandı.

Son dakika: Teröristle fotoğrafı çıkan Semra Güzel'le ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama

Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılışını yaptığı Adnan Menderes Demokrasi Müzesi'nde düzenlenen ''Darbeler ve Demokrasi Söyleşisi''nde gençlerle bir araya geldi.

"BU ALÇAK OYUNU BOZACAK DÖNEME GELDİK"

Söyleşide açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

"Dün Menderes'i hedef alanlar bugün bize saldırıyor. Milletimizin desteğiyle son 20 yılda ülkemize kazandırdığımız güçlü altyapı sayesinde bu alçak oyunu bozacak döneme geldik. Ülkemizi 2023 hedeflerine kavuşturan dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına soktuğumuzda en çok da rahmetli Adnan Menderes ve arkadaşlarının ruhlarının huzura ereceğine inanıyorum."

1

HDP'Lİ VEKİL SEMRA GÜZEL'İN TERÖRİST İLE FOTOĞRAFLARININ ÇIKMASI

'Koçero Meleti' kod adlı terörist Volkan Bora ile sevgili olduğu ortaya çıkan ve fotoğrafları gündem yaratan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'le ilgili de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Adımlarımızı attık zaten, geçenlerde konuşmamda söyledim. Bu parlamentoda bunları görmek istemiyoruz dedik. 14 kişi onunla beraber olan var, süratle dokunulmazlıklarının kaldırılmasıyla ilgili adım atıldı. Sözde milletvekili onun diğerlerinden dosyasını ayırıp onunla ilgili adım atılsın diye meclis başkanıyla ayrıca konuştuk. Bunların takipçisi olacağız. Biz şu anda her gün Kandil'i bombalıyoruz." ifadelerini kullandı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler