HABER

Son dakika: Google çöktü mü? Google'a erişim problemi

Son dakika: Google çöktü mü? Google'a erişim problemi

Son dakika haberine göre arama motoru Google ve sağladığı hizmetlerde erişim sorunu yaşanıyor. Türkiye'nin haricinde Yunanistan, Gürcistan olmak üzere birçok ülkede Google'a erişim sorunu yaşanıyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, Google sorununa ilişkin "Türkiye’deki operatörlerimizden kaynaklı bir arıza bulunmamaktadır." açıklamasını yaptı.

Google çöktü mü? Youtube, Gmail çalışmıyor. Arama motoru Google'a erişim sorunu yaşanıyor. Bu sorun Google'ın sağladığı hizmetlere de yansıdı. Youtube, Gmail gibi Google hizmetlerine de erişilemiyor.

google

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI'NDAN 'GOOGLE'A ERİŞİM SORUNU' AÇIKLAMASI

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, soruna ilişkin yaptığı açıklamasında, "Google servislerinde global sorunlar (Yunanistan, Romanya, Bulgaristan gibi) olup, ülkemizde de hissedilmektedir. Türkiye’deki operatörlerimizden kaynaklı bir arıza bulunmamaktadır. USOM ekiplerimiz süreci yakından takip etmektedir. Türkiye’nin verisi Türkiye’de
kalmalıdır."

BTK'DAN 'GOOGLE' AÇIKLAMASI

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) yetkililerinin yaptığı açıklamada, kesintinin Türkiye ya da BTK kaynaklı olmadığı, çalışmalara devam edildiği belirtildi.

GOOGLE'A ERİŞİM SORUNU YAŞAYAN ÜLKELER

Downdetector.com isimli internet sitesi Google'a erişim sorunu yaşayan ülkeleri haritasını yayınladı. Haritaya göre başta Türkiye, Yunanistan, Gürcistan olmak üzere birçok ülkede erişim sorunu yaşanıyor.

harita1


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Tayyip Severleri Alkışlıyorum Nokta... Ülkeyi Getirdikleri Noktaya Bak...
Yunanistan'a bile tayyipsever varmış vay arkadaş.
kıyamet kopsa tayip ne alakası var kardeşim.
ulkeyi terkedin faydaniz yok faydasi olanlarin ayaklarina dolanmayin ..
Tabi onlar istediği gibi at koştursun lar sonra ceza kessin devlet sizde onların savunuculuğunu yapın işte sizin vatan sevginiz bu kadar azıcık milliyetçi olun gavur savunucusu olmayın
Tayyip severlikle ne alakası var bunun ? Biraz mantıklı davranın arkadaş
Sen ne akıllısın yafu
Bizimkiler kasten kapatmış olabilir. 17-25 aralık tapeleri dolaşıyor çünkü
@extreem senin gibi geri zekalılarda olmasa çekilmiyo bu site
google çekildi galiba ülkeden
İnşallah 93 milyon dolar cezayı yiyince neye uğradığını şaşırdı ama en çok sol gavur seviciler e dokundu
Geri Dön