Son dakika! İhraç edilen 107 öğretmen için gözaltı kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, ihraç edilen 107 öğretmen hakkında gözaltı kararı verildiğini açıkladı.

Son dakika! İhraç edilen 107 öğretmen için gözaltı kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yapılan açıklamada, "Ankara il ve ilçelerinde görevli olup KHK ile FETÖ kapsamında görevden ihraç edilen 107 öğretmen hakkında 20/11/2017 tarihinden itibaren gözaltı kararı verilmiş; FETÖ şüphelisi 51 öğretmen gözaltına alınmış olup, işlemleri devam etmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" dendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Bekir bozdağ,melih gökçeğe de el atın korkusuz savcılar...
@denizmacit_2017 ---yok onlara bişey yok yaa adalte nerde kaldı ey pisliğe batmış akp eğer sen bekirbozdağı normal vatandaşa yapılanı yazıyorum 1 hafta boyunca aç suzuz karakolda bekletim 1 yıl boyuncada cezaevinde tutuyorsan bekir bozdağ neden tutuklanmıyor bekir bozdağın madem suçu yoksa suçu teşkil edecek bişey yoksa içerde olan 100.000 masumda suösuz memurluktana tılan 200.000 kişide masum.
@denizmacit_2017 Onlar AKP'li be kardeşim. AKP'ye karşı oluncaya kadar herkes masumdur, Fetö bile....
ne kadar çok biliyorsunuz her şeyi ya sahibin kim alçak hayasızca şuursuzca çamur edebiyetı yapıyoırsun evladım işinize geliyorsa
@aydin_ozdemir_2017 @aydin_ozdemir_2017 neden hayırdır Nakşibendi tarikatının halidi kolundanım deyip azap meleklerinden kurtulacağını sanan salaklardan mısın?
ismail aga cematini yerleştiriyorlar mühalefeti susturuyorlar bu münafıklar
@galata632 DARBEDEN ÖNCE SORUŞTURMA GEÇİRMİŞ FETÖCÜ ÖĞRETMENLER HALEN GÖREVDEDİR.İHBAR ETMEYE GEREK YOK.ZATEN KAYITLI .BUNLARI GÖZDEN KAÇIRMAYIN KÖKÜNÜ KAZIYIN.SÜLÜK GİBİ YAPIŞMIŞLAR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler