Son dakika! İstanbul'da 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ında operasyon

Son dakika haberine göre İstanbul Esenler'de bulunan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda hava destekli operasyon başlatıldı. Otogara giriş-çıkışlar kapatılırken, özel harekat polisleri de operasyona destek verdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda genel asayiş uygulaması yapıldı. Otogarın giriş ve çıkışları ekipler tarafından tutuldu. Otogarın özellikle alt katlarında şüpheli şahıslar üzerinde çalışma yapıldı.

otogar

Dükkanların içi ve araçlar didik didik arandı. Şüpheli şahıslar üzerinde ise GBT (Genel Bilgi Taraması) yapıldı. Uygulama kapsamında yabancılar şube müdürlüğüne bağlı ekipler de yabancılar üzerinde pasaport kontrolleri gerçekleştirdi.

Uygulamaya özel harekat polisleri de eşlik etti.

Öte yandan, narkotik köpekleri de otogarın her köşesinde uyuşturucu araması yaptı.

otogar2

dscvc


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Gar değil fuhuş yatağı insan ticareti uyuşturucu herşey mevcut İmamoğlu en isabetli seçimi yaptı
imamoglu ne alaka icisleri bakani yada en kotu istanbul emniyet muduru secildide bizimmi haberimiz yok? Bir açıp bakın 1- Belediye baskani yetkileri nelerdir 2- belediye baskani kime denir ,?
birader onu yapan VALI imamoğlu değil.
kardeşim bu operasyonu yapan devlet ekrem imamoglu ile ne alakası var
@alpata2 ( fahrettin_goycimen_1960) rumuzlu arkadaşın dediği imam oğlu esenler otagarını taşıyacam orayı ilim ve teknolojiye peşkeş çekecem demesidir arkadaşım.
@fahrettin_goycimen_1960 Bu zamana kadar ne yapıyordu vali ve emniyet müdürü
Eeeyyy millet yorumu okuyun ezbere yorumlamayın İmamoğluna bağladığım yer garı kaldıracak pislik yuvası temizlenecek olay bu bende valinin emniyetin yetki ve müdahale alanlarını bilecek kadar zekam var :)))
Siz önce buradan kimler sorumlu onu öğrenin
@fahrettin_goycimen_1960 eyvallah kardeşim anlamayana kapak olsun
@fahrettin_goycimen_1960 imamoğlu 5 yıllık görev süresinde yeni otogar yapıp burayı yıkarsa bir sonraki seçimde ona oy vereceğim
Heryere 15 temmuz adı verilmiş çetelerin kavgası oldu marka
bunlar herşeyi imamoglunun bağlar cahiller
karanlık iş çevirenler operasyon haberinini çokdan almıştr.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler