Son dakika: İstanbul'da ulaşım ve İSPARK bayram boyunca ücretsiz olacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi hazırlıklarını tamamladı. İBB'ye bağlı tüm toplu taşıma araçları bayram boyunca ücretsiz hizmet verecek. Bayramın ilk 3 günü İSPARK'a ait tüm yol üstü otoparklar ücretsiz olacak. Kent genelinde tam kapasiteyle su verilecek.

Son dakika: İstanbul'da ulaşım ve İSPARK bayram boyunca ücretsiz olacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 9 günlük Ramazan Bayramı öncesi bazı önlemler aldı. İBB meclisinde kabul edilen teklif sonrası bayramda ulaşım ücretsiz olmuştu. İETT bayramda 4 bin 524 araç ile 42 bin 62 sefer düzenleyecek. İSKİ bayram öncesi alınan tedbirler çerçevesinde planlı su kesintisi yapmayacak. Kent genelinde tam kapasiteyle su verilecek. Zabıta ise her gün ortalama 500 personel ile denetimler yapacak

MÜZELER BAYRAM BOYUNCA AÇIK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait Yerebatan Sarnıcı, Şerefiye Sarnıcı, Panorama 1453 Tarih Müzesi, Türk Dünyası Kültür Mahallesi ve Miniatürk bayram boyunca 09.00-19.00 saatleri arasında açık olacak.

HİÇ KAPANMAYAN 4 KÜTÜPHANE BAYRAMDA DA AÇIK KALACAK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Taksim'deki Atatürk Kitaplığı, Fatih'teki Ahmet Kabaklı Kütüphanesi, Başakşehir'deki Rasim Özdenören Kütüphanesi ile Kartal'daki Muallim Cevdet Kütüphanesi 24 saat hizmet vermeye devam edecek.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 62 yorum
Chp de olmasa kimi örnek alacaksınız yoksa bu milletin halini düşünemezdim..
Kaç yaşındasın sen? 45 in altında olduğun belli, sen CHP yi tanımıyorsun. CHP den ne gördün de böyle konuşuyorsun? Ama size bunları söyletenlere ne demeli? Ancak yapacak birşey yok CHP başa gelmeden anyayı konyayı an la ya ma ya cak sı nız...
Chp örnek alınsa idi şuan İstanbul'u çöp kaplamıştı, İzmir gibi susuzluk çekiliyordu..
@maslan_1980_giphi AK PARTİ belediyelerinin farkı bu, Tebrikler. Ankara bu bayram uygulamayı örnek almış ve devam ettirmiştir.
@ankara_ankara_2019_skoyp suyumuz var la hem de haddinden fazla...ha bu arada akpli bursa bilete zam yaptı, akpli samsun belediyesi suya seçim öncesi%15 indirim, sonrası %25 zam yaptı nasıl iki yüzlülük değil mi aldatmaya bak ama sizin tıynetinizde var aldatmak ve aldanmak ha bu arada akpli kırıkkale rektör yardımcısının kızı diğer üniversitelerde ilk 30 bile giremezken kendi üniversitesinde iknci oldu kendisinden 15 puan fazla alan kişi yedeğe çekilirken bu başı örtülü bacım araştırma görevlisi yapıldı...DİNİN İÇİNİ BOŞALTTINIZ KUL HAKKI YİYEN AHLAKSIZLAR ALLAHI ALDATAMAZLAR....
Evet chp olmasa neredeyse 20 yıldır verilen bu hizmetten haberiniz olmayacatı. Çünkü herkes konuşur AK Parti yapar! Onlar büyük icraat diye heykel temizliğini chp nin saflarına yedirir! Keşke bi beyniniz olsaydı!
@maslan_1980_giphi Chp örnek alınsa idi şuan İstanbul'u çöp kaplamıştı, İzmir gibi susuzluk çekiliyordu..
@maslan_1980_giphi chp nin elinden alındığında belediye ve istanbul ne haldeydi şimdi ne halde önce onun muhasebesini yap. belediyece kazandırılmış bütün hizmetleri kim yaptı kaldı ki ilk defamı bayram görüyorsun bayramları zaten köprü ve otoyollar hep ücretsiz oluyordu balık hafızalı (tipikchpli) olduğunuz için unutuyorsunuz. gelir biri akbile indirim yapcam der ona taparsınız hizmet hizmet nerde...........!
@isbabur evladım ben 65 yaşındayım chp nin yaptığı fabrikaları satıp yediniz sen bilemessin bunları ülke bitti , satacak bir şeyde kalmadı ne yapacaksınz bakalım chp bu ülkeyi 300 lira ile kurdu .
vaayyy bee bunca yıldır neredeydiniz nerede bari bayramlarda bedava yapsaydınız.yarı fiyatı bile pahalı bunu bilmiyormusunuz??
@zerhator tek farklı olan isparkların ücretsiz olması otoyollar ve otobüsler YILLARDIR her bayram da bedava idi. Bu kadar kendinizin s olduğunu belli etmeyin ya.
vapurlar da ücretsiz mi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler