Son dakika: Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Emine Bulut cinayeti açıklaması!

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada "Emine Bulut cinayeti ile ilgili Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tüm yönleri ile soruşturma yapılıp şüpheli hakkında canavarca hisle tasarlayarak adam öldürme suçundan Kırıkkale Ağır Ceza Mahkemesine iddianame düzenlendi" denildi.

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı, Emine Bulut'un eski eşi tarafından 10 yaşındaki kızının gözü önünde öldürülmesiyle ilgili yazılı açıklama yaptı. Emine Bulut'un, 2013 yılında boşandığı eski eşi Fedai Varan (43) ile karşılaştığı, çıkan tartışma sonucu saldırganın eski eşini boğaz, sol kol, göğüs kısmından bıçakladığı belirtildi.

Emine Bulut'un hastanede yaşamını yitirdiği, eski eşinin yakalanıp tutuklandığı ve hala cezaevinde olduğu hatırlatılarak şöyle denildi:

"Toplumun veya bireyin üstün ve gözetilmesi gereken hukuki yararını korumak amacıyla kamu sağlığı ve kamu düzeni açısından sosyal medya ve medya kuruluşlarında yayınlanan olay anına ilişkin şiddet içerikli görüntülere Kırıkkale Sulh Ceza Hakimliği tarafından ‘erişimin ve yayınlanmasının kısıtlanması’ kararı verilmiştir. Olayla ilgili, Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tüm yönleri ile soruşturma yapılıp, şüpheli hakkında 'canavarca hisle tasarlayarak adam öldürme' suçundan Kırıkkale Ağır Ceza Mahkemesine iddianame düzenlenmiştir." (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 56 yorum
Ne hazırlarsan hazırla be idam sehpasını hazırlamadığın her an bu pislikler dahada artacak.
çok haklisin idam diye yirtinanlari gorduk yalandan nerde idam
ASIN gitsin iddaa namelik bi durummu var herşey ortada
takım elbise giyerse makyaj falan yaparsa ceza indirimi olacakmi Acaba
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler