Son dakika! Meclis önünde üzerine benzin döktü, kendini yakmaya çalıştı

Son dakika haberine göre Meclis Devlet Hastanesi'nin önünde üzerine benzin dökerek kendini ateşe veren S.A. polislerin müdahalesiyle son anda kurtarıldı.

TBMM Dikmen girişinin yaklaşık 50 metre yukarısında bulunan Meclis Hastanesi önüne elindeki benzin bidonuyla gelen 39 yaşındaki S.A. maddi sıkıntılar nedeniyle kendini ateşe vereceğini söyledi.

İnşaat işçisi olarak çalışan S.A. benzini başından aşağı döktükten sonra çakmağı ateşledi.

Meclis polislerinin hızlıca müdahale etmesinin ardından S.A.'nın alev alan kıyafetleri söndürüldü. Kafasının sol tarafında yanık olduğu belirlenen S.A. olay yerine gelen ambulansla Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 124 yorum
aslında ülkenin gercek durumu bu?yalaka medya haber bile yapmıyor
Niye yakmış ki ekonomimiz coşmuş, %11 büyümüşken. Hayret. Siyasiler laga luga yapmaya devam etsin. İşe bak. Maaş 25 bin. Ekonomi coştu %11 büyüdük. Yav he he adam da ısınmak için yaktı kendini!
@snnbsnn ummet kardeslerımzı unutmuzsun ortadogudakı ummet kardeslerımızıde aldık daha ne ıstıorsunz osmanlıyı kuruyoruz bak yunanıstan 164 ada ve kayacıgı ısgal etmıs ama bız 82 musul 83 kerkuk dıoruz :D
yazar kasa bakalım kime kısmet olacak
Şimdiki saitasetçiler şanslı.Eskisi gibi gallavi yazar kasalarda yok.Ufacık pos cihazı gibi.Kodumu etkilemez bunlar.O yüzden yazar kasa atsalarda bi cacık olmaz.
@slowfb ESNAFTAN FİŞİNİ ALMASSAN KDV VE VERECEĞİ VERGİ CEPTE DURUMLARI İYİ
@slowfb fiş olayı kalkalı çok oldu direkt hazır vergi paketi var artık bilmiyorsan ögren
yazar kasa atılmıyor demedi ki.. CM artık daktilo atılmıyor demişti... sanırım tarih 28.10.2017 idi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler