Son dakika! Meral Akşener genel başkan seçildi

Son dakika haberlere göre, Meral Akşener, oy birliğiyle İyi Parti'nin Genel Başkanı seçildi. Öte yandan Akşener’in bugün kuruluşunu açıkladığı İyi Parti’nin logosu ve kullandığı sloganın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Menderes Türel’in seçim sloganı ve logosuna benzerliği dikkat çekti. Başkan Türel, konuyla ilgili açıklama yapılacağını söyledi.

İyi Parti, Meral Akşener öncülüğünde resmen kuruldu. Akşener, ilk olarak İçişleri Bakanlığı'na giderek yeni partinin kuruluş dilekçesini verdi. Akşener daha sonra Ankara Yenimahalle'deki Nazım Hikmet Kültür Merkezi'ne gelerek burada partinin kuruluşuna ilişkin konuşma yaptı. Akşener, "Şimdi yeni şeyler söyleme zamanıdır. Türkiye'nin büyük sorunlarını açacak gücü var. Milletimizin sağduyu ve kararlılığı var" dedi. Son dakika haberlere göre, Meral Akşener, oy birliğiyle İyi Parti'nin Genel Başkanı seçildi.

LOGO VE SLOGAN ÇALINTI MI?

Öte yandan Akşener’in bugün kuruluşunu açıkladığı İyi Parti’nin logosu ve kullandığı sloganın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Menderes Türel’in seçim sloganı ve logosuna benzerliği dikkat çekti. Başkan Türel, konuyla ilgili açıklama yapılacağını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 86 yorum
Çağımızın Tomris Hatunu AKŞENER Gelecek Terör, Kaos, Kutuplaşma, Kandırılmak, İhanet, BOP Taşeronluğu, Küresel Güçlerin piyonluğu Son Bulacak... TÜRK MİLLETİ Huzur Bulacak!.. Ne Mutlu Türk'üm Diyene !..
git işine
@serdar_1981_alcym önüm arkam sağım solum sobe
@serdar_1981_alcym defol git. hepsini siz yaptınız hainler. fetullahçılar. ihanet süreciyle ülkenin içine edenler.
@keyfinder Tedirginsiniz değilmi?Ama haklısın Geeeelllliiiiyyyooor.
oda senin gibi fetocü degilmi
@serdar_1981_alcym umut ne güzel şey :))
adi gibi iyi olur inşallah
Yolun açık olsun Meral Akşener
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler