Son dakika! Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan canlı yayında önemli açıklamalar

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, CNN TÜRK ekranlarında Hakan Çelik'in sunduğu Hafta Sonu Özel programında açıklamalarda bulundu. Bakan Akar yaptığı açıklamada, "Süreçte şu ana kadar 30 ihlal yapıldı" dedi.

Son dakika! Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan canlı yayında önemli açıklamalar

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, CNN Türk canlı yayınına bağlanarak 120 saatlik süreyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bizim herhangi bir şekilde kimyasal silah kullanmamız kesinlikle söz konusu değil. Değerler manzumesi açısından bizim böyle bir şey düşünmemiz, böyle bir şey yapmamız kesinlikle söz konusu değil. Bir de sivillere zarar verilmesi hususu var. Ben bunu övünerek söylüyorum TSK'nın bütün personeli bu düşünceleri paylaşıyor. Biz asil milletimize yaraşır bir şekilde gerek planlamada gerekse uygulama sadece ve sadece teröristleri hedef almktayız. Bunun dışında masum insanlara zarar verilmemesi için elimizden gelen gayreti gösterdik göstermeye devam edeceğiz. Biz insanları ikiye ayırıyoruz. Teröristler ve diğerleri." ifadelerini kullandı.

"ŞU ANA KADAR 30 İHLAL YAPILDI"

ABD öncülüğündeki koalisyonun üyelerine yönelik saldırı iddialarının da gerçeği yansıtmadığını söyleyen Akar sürecin ABD ile takip edildiğini kaydetti.

Son durumu paylaşan Bakan Akar Rasulayn'dan 125 aracın çıktığını ve 30 ihlal yapıldığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
meseleyi kısaca şöyle açıklayalım.. Komşunuzun köpeği arada sırada Bahçemize girip Ev ahâlisine saldırıyordu. Sağlam bir sopa attık ve Sahibinide Köpeğini sınırımızdan biraz öteye bağlaması hususunda Anlaştık. Şimdi Biz köpekle mi anlaşma yaptık yoksa Sahibiyle mi ? ABD beslediği itlerine sahip çıkmazsa; bukez dahada geri çekmesi yetmeyebilir. ABD attığı imzaya bağlı kalsa iyi olur..
bu uygulamayı kulandıgımdan beri okudugum en güzel yorum
yemin Ederim süper
azdan az çoktan çok gider reis
bos isler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler