Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı: PKK/YPG’nin güvenli bölgeden geri çekilmesi yakından takip edilmektedir

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasına göre, "ABD ile Barış Pınarı Harekatı kapsamında üzerinde mutabık kalınan; terör örgütü PKK/YPG’nin Güvenli Bölge’den geri çekilmesi, ağır silahlarının toplanması ve tahkimatlarının tahrip edilmesi hususları yakından takip edilmektedir"denildi.

Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı: PKK/YPG’nin güvenli bölgeden geri çekilmesi  yakından takip edilmektedir

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "ABD ile Barış Pınarı Harekatı kapsamında üzerinde mutabık kalınan; terör örgütü PKK/YPG'nin Güvenli Bölgeden geri çekilmesi, ağır silahlarının toplanması ve tahkimatlarının tahrip edilmesi hususları yakından takip edilmektedir. Kontrol altına alınan bölgelerde hayatın normale dönmesi için gerekli tedbirler alınmaktadır. Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, ’ölürsem şehit, kalırsam gazi’ anlayışıyla ciddiyet ve samimiyetle kendisine tevdi edilen her türlü görevi, geçmişte olduğu gibi bugün de yerine getirmek için canla başla çalışmaktadır" denildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Şakamız olmadığını anlamışlardır herhalde. Yinede Çakallık yapmak isteyen olursa şevkini kırmış olmayalım. Bi şanslarını denesinler tabi )
bakan bey , terörist unsurlarla anlaşma imzaladınız. şehit evlatlarımıza ne cevap vereceksiniz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler